Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek össze jöhetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek össze jöhetek egy SkinHead sráccal?

Figyelt kérdés

Ha össze jövök vele és vele lógok, nem kell félnem, hogy esetleg megtámadnak a romák? Leszögezem, az én stílusom maradna ugyan olyan mint eddig, a szokásos, de mégis, ha vele mutatkozom, nem-e ismernek fel később..

És ha én bele szerettem egybe, de nem tetszik az életmódja, amiket csinál.. van esélyem, hogy feladja miattam ezt a szubkultúra irányzatot? Korral és nemmel írjatok légyszíves.



2015. jan. 16. 18:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

vissza vehet persze a kedvedért,eldobni aligha fogja,és igen benne van hogy te is kapsz,de nyilván megvédene téged amennyire csak tudna. :)


de nem valószínű hogy célpont leszel miatta,kivéve ha valami hasonló dolgot csinált.

2015. jan. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

hülyeség,nem kell ilyentől félni . Nekem ilyen volt a társaságom 14 éves koromban mert az exem is az volt . Mondhatni életem legjobb időszaka volt,imádtam velük lenni balhék és egyebek nélkül.

Éppenséggel az is lehet,hogy a srác fog változni az irányodba mármint öltözetben,felfogásban és hozzáállásban semmiképp ...

2015. jan. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ezek a skinhead gyerekek eltévedt kamaszok általában. Amint talál valami jobb elfoglaltságot a skinheadségnél, azaz téged ,egyből eldobja majd ne félj, és rájön , hogy mekkora hülye volt.
2015. jan. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem gyerekről van szó.. 13 éves kora óta az.. most 20 éves
2015. jan. 16. 18:25
 5/12 A kérdező kommentje:
Emiatt is kérdezem, hogy 7 évi életmódját feladná-e értem. Meg szokták mondani, hogy vannak ezek a "divat" skinheadek. Na, ő nem. Például akkor eléggé kiakadtam, amikor egy roma srác hosszan nézett a szemébe, ő pedig oda mentem és megrugdalta szó nélkül
2015. jan. 16. 18:39
 6/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
#5 :D biztos megtetszet neki azért szemezet
2015. jan. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem adja fel ezt miattad...mivel te amugy is úgy szerettél bele.De ne aggódj ha baj van ő biztos megvéd...a skinheadek nem félnek cselekedni(persze csak az igazi,nem divatból lett skinheadek)!!!!Te nem osztod az ő nézeteit?Te is változhatsz!!
2015. jan. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igazából nem is attól félek, hogy akkor bántanak amikor vele vagyok, mert nem mernek belé kötni.

De ha mondjuk egyedül sétálok haza, nem-e figyelnek meg vagy valami. Vagy ennyire nem okosak?

2015. jan. 16. 19:49
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem...ugyis inkább a pasidra figyelnek...de beszélj erről a pasiddal,ő tudni fogja a megoldást ;)
2015. jan. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

1 nem fognak bántani

2 a pasidra fognak rámenni ezek nem okosak

3 viszont jobban félnek

4 te nem is látszódsz a szemükben ha nem vagy közvetlen vele

ha meg közvetlen vele vagy akkor 2

aztán nem átbaszni!! :)

2015. febr. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!