Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem azt, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy nem jöhetek össze senkivel, mert nagyon szerelmes vagyok valakibe (akivel nem vagyok együtt)? Miért érzem azt hogy "megcsalás" lenne? L

Figyelt kérdés
2014. okt. 6. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves?
2014. okt. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ki?

(Én 18.)

2014. okt. 6. 20:59
 3/5 anonim ***** válasza:
énis éreztem így de kiderült hogy aki miatt nem jöttem össze másokkal(jóideig) az kb. sz$rik a fejemre :D
2014. okt. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most én is ugyan így vagyok..sajnos :(
2014. okt. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 LeftBehind ***** válasza:
Én is így vagyok. A lány akiért az életem is odaadnám, nem tud belémszeretni és ezt többször a szemembe is mondta. Tudom, hogy tovább kéne lépnem de az az igazság, hogy sose voltam egy nők bálványa, sose találkoztam senkivel akivel csak fele ennyire jól éreztem volna magam. Ezután nem elég, hogy a maradék önbizalmamnak is annyi, még jön hozzá az a rohadt bűntudat is ha másra akárcsak gondolok. Rettegek hogy így kell leélnem az életemet és nem tudom, mit kéne csinálnom.
2014. okt. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!