Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi esélye lehet egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélye lehet egy tanár-diák szerelemnek?

Figyelt kérdés
Én 16 éves vagyok,és ahogy észrevettem az érzéseim nem viszonzatlanok.Meg akarom várni az érettségit persze ezzel a dologgal. Ő 38 éves. Lehet ennek jövője? Ha tényleg igaz szerelem ami köztünk van. Tapasztalatok is jól jönnének. A gyülölködő/itélkező emberek ne kommenteljenek,úgysem veszem figyelembe.

2017. aug. 22. 18:49
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
77%
börtön
2017. aug. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
67%

Hát figyelj, ez két emberen múlik, és számos példa van rá, hogy volt tanár-volt diák összejönnek, akár családot is alapítanak, stb. Na most köztetek azért nem kevés a korkülönbség, de erre is van pozitív példa, amikor összejöhet. Általában a diákok ábrándozása marad, ez a gyakoribb eset nyilván, de hát ki tudja. Ha nem csak beképzeled, hogy az ő részéről is több van a dologban, akkor csak rajtatok fog majd múlni.

Amúgy miből veszed, hogy ő is többet érez irántad? Csak kérdezem, nem rosszindulatból, tényleg érdekel.

2017. aug. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
76%
Ez mar tul nagy korkulonbseg. 10-12 ev meg beleferne, ha a huszas evei vegen lenne a csavo, de mindjart 40 lesz. Ezt nem lehet athidalni.
2017. aug. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
77%

A legtöbb diáklánynak van olyan tanára, aki tetszik neki.

Nem kioktatni jöttelek, de milyen igaz szerelemről beszélsz? Egyáltalán beszéltetek négyszemközt?

2017. aug. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%
Semmi.
2017. aug. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Igen beszéltünk,és már mások is észrevették. Ahogy rám néz,tanár létére elpirul,dadog,lehunyja a szemét,stb. Ez egyszerűen látszik valakin. Direkt ezért sosem szólít fel,mert annyira egyértelműek az érzései,hogy igyekszik titkolni mások elött.
2017. aug. 22. 20:52
 7/22 anonim válasza:
100%

Én a helyedben még várnék kicsit a dologgal. Próbáld jobban megismerni őt, mert lehet valójában kicsit más ember,mint akinek most látod és talán emiatt ki is ábrándulsz egy idő múlva. Persze ezt csak lehetőségnek írom, a legjobbakat kívánom neked. Sokszor a tanárok teljesen mások a suliban,hisz ez a munkájukkal jár, az órán kívül kell hagyniuk bizonyos dolgokat. Idő és alkalom kell ahhoz,hogy meglásd valójában milyenek is.

Nekem a végzős évemben (18évesen) volt afférom az egyik negyvenes tanárommal. Mindig is szimpatikus volt, nagyon is. Bár kicsit bonyolultabb volt a dolog. Majdnem egy évig tartott köztünk, bár keveset találkoztunk,de sokat beszélgettünk. Érettségi után kiderült más diáklányokat is próbált becserkészni, ő ilyen volt, csak az elején nem láttam meg, vagy akkor még nem volt bátorsága hozzá. Mivel látta velem sikerült, más diákkal miért ne alapon ment gondolom. Ezért tanácsolom azt neked, hogy inkább még várj és lassan közeledjetek.

Másrészt,ha nem zavarna hogy nem csak tőled pirul el (hisz ki tudja más osztályban hogyan viselkedik), akkor ahogy jónak érzed. A te döntésed,hogy meddig mennél el megbánás nélkül, és mi az ami megéri neked.

Egy másik régi tanárom most lassan negyven és egy volt diákjával jár már egy ideje. Nem tökéletes kapcsolat, és látom a tanáron,hogy mostani diáklányokkal is szimpatizál,de azért jobb mint az én esetem :D .

Ezek ellenére tudok pozitív példát is felhozni. Egy másik suliban érettségi után közvetlen összeházasodott a lány az ötvenes tanárával. Valószínű már egy jó ideje járhattak,ha ilyen hamar lezavarták.

Szintén egy másik suliban pedig a lány a 30 körüli tanárával házasodott össze érettségi után, bár azt hiszem csak 8-10év volt köztük, de mivel a tanár elég fiatalon kezdett, így a lányt már gyerekként ismerte.

Jó pár ilyen esetről hallottam már,szóval nem lehetetlen a dolog.

A korkülönbségről pedig mindenkinek más a véleménye.

Én nem tartom elítélendő dolognak, de persze látom a hátrányait is. Mindenesetre nekem jó lecke volt, ami történt és azt hiszem, nem is bántam meg.

Ha bármi kérdésed lenne nyugodtan írj privátot:).

2017. aug. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:

22:08as vagyok

bocsi nem affér,hanem kapcsolat na :D gondolom tudod mire gondoltam,csak már késő van

2017. aug. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Igen,persze,semmi gond😃
2017. aug. 22. 22:17
 10/22 anonim válasza:
100%

1. Van családja? Ezt nem említetted.

2. 22 év baromi sok korkülönbség. Gondolj bele, mire te 28 leszel, ő 50. Semmiképpen sem fogtok együtt megöregedni.

3. Az ilyen emberek gyakran több lánynál is próbálkoznak. Gondolj arra, hogy valószínűleg nem te lennél az első, akivel ezt csinálja.

4. Szerintem inkább keress a saját korosztályodból valakit.

5. Egy tanár és a volt diákja közti kapcsolat csak ritka esetekben lesz egyenrangú párkapcsolat, már ha egyáltalán felvállalja, és nem csak szeretőnek tart (!). Valószínűleg a tanár kihasználja a volt diákja tapasztalatlanságát.

2017. aug. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!