Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hey! Láttam ma egy rossz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hey! Láttam ma egy rossz kedvű lányt, vajon megtalálom?

Figyelt kérdés

Hello/ sziasztok nos a kérdésből már a lényeget tudjátok, szóval kitérek a részletekre.

Ma reggel történt az eset 9:00 és 9:10 között, nem tudom az idejét pontosan, habár ha néznék egy hévmenetrendet akkor tudnám de ahhot pöppet lusta vagyok, nah szóval ebben az időpontban jó magam a Filatorigát hévmegállóban állt, mert a nővéremet vártam , aki megis érkezett meg ott is volt, de de de de de egy kocsival arrébb megláttam egy bánatos tekintet ami a kinti világot célozta meg, öhm hogy is mondjam ilyen ablakra dőlt módon nézett kifelé a lány és a szomorúság áradt az egész lényéből.

Szóval folytatódik a mese, a következő 1 percben több szállon fut a történet, az egyikbe csak picit próbálok belemenni, szóval a tesóm leszállt és megjegyezte milyen kretén módon hordom a zoknim.. Ezek után félig meddig beszélgettem vele (ez az egyik szál), de közben a tekintetem nem vettem le (ööö hívjuk XY-nak, jó hülye nevet adtam szegénynek, na mindegy) szóval nem vettem le XY-ról a tekintetem, aztán csoda történt vagyis nem teljesen mert ez elég sokszor megesik de a hév elindult és közeledett hozzám és meglátta hogy nézem eléggé befostam nem túl szép szavakkal és nem tudom hogy kínomban mosolyogtam e vagy egy idióta vigyort sikerült elsütnöm mert belémfagyott a vér és nem egészen emlékszem már a részletekre, hát röviden ennyi. Lényeges infók ( hogy a lány rámismerjem), szeretek bonyolítani dolgokat(habár nem hiszem hogy ez látszik elsőránézésre), barna hajam és szemem van, átlag magasságú vagyok, pulcsi volt rajtam!! Kék színű, meg egy kék gatya, tulajdonképpen a cipőm és a zoknim is kék volt, pontosabban a kéknek különböző árnyalatai.

Tudom- tudom mi alapján keresem az illetőt ha nem volt tököm leszólítani, de nem volt rá alkalmam, jó ez nem igaz ha kellő képpen elszánom magam felugrok az ablakra és kapaszkodok amíg megnem mondja a nevét, habár az utasok biztos nem örültek volna mert valószínűleg nem kaptam volna semmi nevet , így soha else indult volna a hév és mindenki meghalt volna, vagy leszáltak volna páran és jól megvernek ._. azt is tehettem volna, hogy odaordítom hogy mi bántja és mondja meg a nevét, de akkor eléggé idiótának néztek volna habár az is vagyok, szóval ez nem kéne hogy zavarjon.

Na mindegy ha az adott lány ráismert magára akkor nekem az is elég ha megbeszéljük, hogy x helyen z időpontban véletlen ugyanott sétáljunk el aztán ott majd kárpótolom a kezdeményezést, mégha ezután csak a gázspray jut akkor is! Elég jól elvagyok itt magamba, héé ha már mind összegyűltetek itt hogy vagytok?

18f



#fiú #HÉV #lány #szimpátia #Filatorigát #hogy kitöltsem a teret.
2017. aug. 22. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Köszi,jól!:)
2017. aug. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hm nwm hazudok egyes kicsit jobban orultem volna ha mas ir, de nem baj orulok hogy jol vagy :) amig nincs semmi megkérdezhetem minek köszönheto a jo leted? :o
2017. aug. 22. 20:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez igen tesó, te aztán tudsz valamit. Sok sikert a lány megtalálásában! Jól vagyok, és te?
2017. aug. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Iszonyat aranyos vagy.
2017. aug. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt amúgy írd ki a Pestem láttalak csoportba fb-n. Szerintem nagyobb eséllyel olvassa fb-n mint GyK-n.
2017. aug. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Omg de edes vagy :) remelem megtalalod a csajt szoritok ;)
2017. aug. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

3-as jól vagyok én is köszi :D

köszönöm 4-es és 6-os neked is, illetve igen igazad van ötös , ott az üzenetem nyilván több emberhez jut el, úgyhogy még a nap folyamán lehet megpróbálom :) Köszi a válaszokat azért, kedvesek meg aranyosak vagytok :D

2017. aug. 23. 11:53
 8/9 anonim válasza:
Végül megtaláltad a lányt?:)
2018. febr. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Soha semmit sem olvastam végig ekkora mosollyal. Nagyon aranyos:)
2018. máj. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!