Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye nem vagyok leszbikus?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem vagyok leszbikus?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, szögezzük le az elején.

Eddigi életem során nem is érdekeltek a melegek, meg semmi, nem ítéltem el őket, de 2 hete azt hiszem bekattantam.

Láttam egy sorozatot (egyébként már többet is láttam amibe volt) ahol két meleg srác csókolózott, én pedig aznap elkezdtem azon gondolkozni, ez milyen lehet. Akaratom ellenére csókolózó lányokat képzeltem el, holott nem vonzott ez a dolog sosem.

Eddig a fiúkért voltam őrülten oda, folyton csak fiúk tetszettek meg, fiúkba voltam szerelmes. Ezért sem értem, mi ez.

2 hete folyton csak sírok, képes vagyok mindent túlgondolni, ezért már azon is gondolkoztam, hogy bevallom a nagyvilágnak, holott én nem akarok meleg lenni!!!!!

Nem volt ennek semmi előjele, gyerekkoromban sem. Nem vagyok fiús, sem semmi. 2 hete egyfolytában erre gondolok, hiányzik az, amikor kinéztem magamnak ezt meg azt a fiút, de már a lányokra is rá rá nézek, amit nem akarok! Úgy érzem, mintha bebeszéltem volna magamba az egészet, és szimplán megőrültem. Kérlek segítsetek! Nem bírom ezt tovább! Anya szerint 99% hogy nem vagyok az! De azóta sem ment ki a fejemből ez! Könyörgöm, mondjátok, hogy tényleg csak bebeszéltem magamba ezt az egészet! Én nem bírnám ezt így ki, szörnyű, hogy szenvedek ettől napok óta. Segítsetek, kérlek, kérlek, kérlek!

Összetörtem lelkileg teljesen! Hajlamos vagyok rengeteg mindent túlgondolni.

Kérlek, ne legyenek negatív kommentek! Könyörgöm, mondjátok, hogy tényleg csak beképzeltem magamnak!



2017. aug. 22. 20:38
1 2
 1/12 anonim válasza:
Miért lenne baj,ha az vagy? Egyébként hogyha egy film váltotta ki belőled,akkor nem valószínű,mert akkor már az előtt is elmélkedtél volna erről. Velem az öngyilkossággal volt így. Láttam egy filmet,amiben a hapsi öngyilkos lett,és 2 hétig mindennap ezen rágódtam, reggeltől-estig. Aztán rájöttem,hogy vannak hibáim,és az életnek is vannak,de szeretek élni. Tehát itt vagyok,és virulok. Valószínű te is csak bebeszélted magadnak.
2017. aug. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem csak kíváncsi vagy.

Nincs ezzel baj, én sem vagyok sem bi sem leszbikus viszont nagyon kíváncsi voltam milyen lánnyal szexelni és meg is tettem. Megtapasztaltam hogy nekem valami hiányzik a szexből, ha érted mire gondolok :D

Ne stresszelj ennyire, lazits.

2017. aug. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát ezt tényleg csak beképzeled magadnak :)

Hidd el, sok lány fel tud izgulni egy nő látványára, gondolatára, mert egyszerűen a női test sokkal szebb, művészibb, erotikusabb, mint a férfi. Ha fiúval szeretnél járni, az ő kezét fogni, az ő illatát érezni, vele összeházasodni, neki gyereket szülni, akkor teljesen "normális" vagy.


És egyébként sincs olyan, hogy valaki teljesen a fiúkat szereti, vagy teljesen a lányokat. Van valamilyen tudományos skála, asszem 1-10-ig, aminek a két vége a hetero és homoszex, és minden ember ezen a skálán helyezkedik el valahol. Tehát lehet, hogy valaki 80% hetero, és 20% honoszex, de ez így normális. De keress rá, Wikin rajta van, én már régen olvastam róla.


Úgyhogy nyugi :) Hidd el, egyébként sem egy csettintés alatt dobnád sutba a 15 évedet az összes fiúk utáni rajongásoddal és szerelmeddel együtt, szóval nem kell "hattyúhalálozni" egy-egy gondolatnál. :)

Meg aztán ez a tinikor... Egyébként is sok kitartást hozzá.:)

2017. aug. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

3# de, van full hetero, es homoszex a skala szerint is, aminek egyebkent 7 fokozata van, 1=full hetero, 7=full homo, Kinsey-skalanak hivjak egyebkent, ha erdekel.

amugy ezt tuti csak bekepzeled magadnak, kerdezo, mert most egyre nagyobb divat masnak lenni, meg belesulykoljak az emberbe, hogy ez mennyire normalis, holott nem az...hetero vagy, es orulj neki.

2017. aug. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%
Sokat tévézel.. bevagy kattanva 😂
2017. aug. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%

Az emlősállatok között sincs se full homo, se full hetero. Egyre több etológus jut erre a következtetésre.


Kérdező, ha egyszer érdekel valami, akkor tedd meg, de nyilván egyfelől mások határainak tiszteletben tartásával, másfelől meg olyan fokon, akkor és úgy kivitelezd vágyaidat, hogy saját magadnak se árts; pl ha nem szertnéd, hogy X személy tudjon arról, hogy X dolgot kivitelezel, akkor nyilván próbáld úgy kivitelezni, hogy ő ne tudja meg.


Máskülönben minek elfojtani az olyan vágyakat, melyekkel nem ártunk másnak...?


Nyilván ne olyan lánnyal csináld, aki nem akarja, ennyi. A heterók se zaklatják a másik neműt, ha az az adott, másik nembeli nem akar szexelni, romantikázni. Avval csináld, akivel kölcsönösen jól esik.


Mi evvel a baj? Oké, tudom, kamaszkorú vagy, ilyen életkorban még sok minden furcsának tűnik...


Idővel majd természetesnek tartod, hogy normális a biszexualitás. Én csak ellentétes neművel csináltam, de elméletileg bennem és mindenkiben rejtett, látens módon ott van az azonos neműek egy része iránti vonzalom is, valamilyen formában. Társadalmi hatásra, nyomásra én is ,mint a többség, egyelőre csak az ellentétes neműek egyes tagjaihoz vonzódom.


Azonban tudom, hogy elméletileg bennem lehet, elfojtva, a meleg oldalam is. Ki tudja... És ebben semmi rossz nincs. Bár történetesen nem éreztem még vonzalmat velem azonos nemű iránt. De ha éreznék ilyet, teljesen normálisnak tartanám.

2017. aug. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Nahát gratulálok! A kérdező írja hogy nem akar az lenni, de ti meg nyomjátok neki hogy próbálja ki...


Amúgy kérdező, nem vagy leszbi. A fiúk se b#zulnak be attól ha megnéznek 1-1 leszbip0rnót :D

2017. aug. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%

Nyugi!

Nem vagy leszbi.

Biszex vagy.

2017. aug. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

Ha beleszeretsz egy lányba akkor kijelentheted de addig felesleges.

Akkor tudod meg ha beleszeretsz majd valakibe, akár fiú, akár lány.

2017. aug. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
18%
Ne aggódj, szerintem nem vagy homokos! A fantázia egy ártalmatlan világ.
2017. aug. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!