Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy nyugodjak bele? Mit tegyek?

Hogy nyugodjak bele? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elég érdekes témával fordulok felétek, kérlek normális válaszokat adjatok.

Szóval, 13 éves lány vagyok, az osztályban szinte én vagyok a legmagasabb, és vékony vagyok, mivel 2 éve anorexiával küzdöttem.

Az lenne a problémám, hogy nem tudom elfogadni a nőiességet, undorodom már a gondolattól is, hogy nőnek a melleim stb. Már így is 70/B-sek, és nem tudom eltakarni kellőképpen őket. Ez a dolog miatt kezdtem el fogyókúrázni, de még mindig nem értem el azt a testalakot, amiben boldog lennék.

Ez lenne a fő problémám, amire szeretném, ha válaszolnátok.

Ez már nem ide tartozik, de kíváncsi lennék, hogy ez elmúlik-e, esetleg miért van:

Egész életemben még egyszer sem tetszett fiú, de lányok már tetszettek. Körülbelül egy fél éve több, mint 100 lányos képet töltöttem le a gépre, és mindig őket nézegetem, egyszerűen szerelmes vagyok beléjük. Ezeken a képeken énekesnők, ismerőseim vannak. Kicsit szégyellem is, amiért ez így alakult, de már a gondolattól is rosszul vagyok, ha arra kell gondolnom, hogy fiúval vagyok együtt.


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2013. dec. 29. 13:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Eloszor is az elso dologgal keress egy pszichologust, ha eddig nem tetted meg.

A masik...szerintem leszbikus vagy. Enis szoktam nezegetni szep lanyokrol kepeket, de en csak azert, mert bevallom irigykedek rajuk es nezem, hogy min kene valtoztatnom, hogy enis olyan szep legyek. Ettol fuggetlenul 100%, hogy a fiukat szeretem. A te eseted az mar mas.

2013. dec. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Amúgy voltam már pszichológusnál, de nem használt sokat, mert nem igazán van bátorságom élőben erről beszélni, így nem voltam elég őszinte.


Elképzelhető, hogy leszbikus vagyok, anyukámnak már említettem, hogy tetszik egy lány, de azt mondta, hogy hallani sem akar róla, mert ez nem normális, szóval ezt a dolgot sem tudom kivel megbeszélni, az egész családom homofób.

2013. dec. 29. 13:52
 3/14 anonim ***** válasza:
Az nem baj ha leszbikus vagy, de fogadd el magad annak aki vagy, és érdemes lenne őszintén beszélned pszichológussal, vagy egy megbízható baráttal.
2013. dec. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek, szerintem is elképzelhető, hogy leszbikus vagy. Nagyon sajnállak a szüleid hozzáállása miatt :( Az első felével kapcsolatban én is a pszichológust javaslom. Hozzá vannak szokva a nehezen megnyíló emberekhez, szóval nem gondolom, hogy zavarná. De neked is küzdened kell azért, hogy meggyógyulj, és el tudd fogadni magad, szóval, ha nem sikerült a terápia, az nem csak a pszichológus hibája. Nagyon szurkolok neked.
2013. dec. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem akarlak megbántani, de az nem lehetséges, hogy esetleg transzszexuális is vagy? Tehát igazából fiúnak érzed magad? Tényleg nem bántásképpen írtam, hanem csak ez az ötletem lett abból, hogy leírtad, hogy nem bírod elviselni a nőiességet.
2013. dec. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hozzáfűzöm itt, hogy én a transzszexualitásban sem látok semmi rosszat, de lehet, hogy esetleg te igen.
2013. dec. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
de a leszbikusoknak nincs bajuk a nőiségükkel általában...bennem is felmerült ami az előző válaszolóban
2013. dec. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! :)

Igazából már utánanéztem a transzszexualitásnak, de nem érzem magam fiúnak, valamilyen szinten szeretek lány lenni, csak a melleim zavarnak, félek a felnövés gondolatától is. Egyébként hozzáteszem, hogy nekem sincs semmi a bajom a transzszexuálisokkal. :)

2013. dec. 29. 17:43
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor Te a felnőtté válástól félsz, és attól ami azzal jár? :)
2013. dec. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Igen, attól is. :)

Észrevettem a szüleimen, hogy amióta már átléptem a tinikorba teljesen másképp kezelnek, majdnem hogy hanyagolnak.

2013. dec. 29. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!