Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a szüleimnek a távkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Én 16 vagyok a fiú pedig 17. Nem egy országban élünk és 6 hónapja vagyunk együtt.
2017. aug. 23. 17:11
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Én legalább nem egy 16 éves anyuka vagyok, vagy egy elhasznált semmitérő. Nagyon sajnálom hogy 16 évesen valamit el szeretnék érni önerőből, mert képzeld nem apuci pénzén szeretném venni a jegyeket hanem dolgozni fogok értünk. Egyáltalán nem értem hogy miért kell lehülyézni és osztani itt hogy nekem csak ennyi eszem van. Nem hinném hogy azok a felszínes kapcsolatok amik csak arról szólnak hogy hogyan használjuk ki egymás testét vagy egymást sokkal jobbak lennének. És elnézést amiért így beszélek de egy szóval sem kértem véleményt sem az agyi szintemről sem pedig a kapcsolatomról. És nem hiszem hogy megérdemeltem azt hogy ilyeneket mondjon nekem kedves válaszoló.
2017. aug. 23. 20:08
 12/18 A kérdező kommentje:
A barátom spanyol, és néhány éven belül magyarországra szeretne költözni, mert imádja Budapestet. Csak ő nagyon fél attól hogy elveszítjük egymást csak azért mert messze vagyunk. Be szeretnénk bizonyítani hogy képesek vagyunk rá😅
2017. aug. 23. 20:10
 13/18 anonim ***** válasza:
en nem rossz szandekbol mondom, kerdezo, de hogy lehetsz valakivel egyutt, akivel eloben meg nem is talalkoztal?? honnan tudod, hogy mukodik koztetek a kemia? hogy megfog a kisugarzasa? az edeskeves, hogy a neten szimpatikus, akar meg skypeon is...
2017. aug. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Pont ezért szeretnénk találkozni. És meg is értettem amit mondtál és valamilyen szinten igazad is van, de nem szeretném feladni vagy meg sem próbálni csak azért mert nem a szomszéd srác és sokat kell érte küzdenem. Pont ezért kérdeztem hogy hogyan mondjam el a szüleimnek... szülségem van arra hogy támogassanak mert nem akarom őt elveszíteni anélkül hogy legalább egyszer találkoznánk. Ezután a találkozó után úgyis kiderül hogy működik e vagy sem, de én tényleg nagyon szeretném és kétségbe vagyunk esve. Jobban mondva félünk hogy a szüleink nem fognak támogatni minket.
2017. aug. 23. 20:34
 15/18 anonim ***** válasza:
bocsi, hogy ezt mondom, de a szuleid helyeben en sem tamogatnam ezt a dolgot. 16 eves vagy, szoval meg nagyon konnyu manipulalni, es kihasznalni..tudom, mindenki azt mondja, hogy erettebb a koranal, de neked meg akkor sincs semmi tapasztalatod, ha jol sejtem, vagy legalabbis nagyon keves. mindig ovatosnak kell lenni a ferfiakkal, de ilyen netes ismerkedesnel meg foleg...egyaltalan nem biztos, hogy az, akinek kiadja magat, meg akkor se, ha mondjuk webcamoztok rendszeresen. pont ilyen sztorik keringenek a neten, hogy mondjuk pedo csavok felberelnek egy fiatal fiut, hogy puhitsa meg a csajt, aztan a megbeszelt talalkozora nem az a srac megy el, es igy eroszakolnak meg valamit... ez egy szelsoseges pelda, de SOSE lehet tudni, hogy nem te leszel-e az az egy. foleg, hogy meg csak nem is magyar, es nulla kozos ismerosotok van...semmi kozos mult, vagy elmeny, amire lehet alapozni. egy total idegen. ebben a korban mindenki vagyik a szerelemre, meg fokozottabban, mint kesobb, de ez, amit te erzel, igy, hogy szemelyesen nem is ismered, nem az, amire vagysz, csak a szerelem illuzioja. ha attol felsz, hogy a kozelben nem lesz senki, aki megfog, az badarsag... de hagyj idot a dolognak.
2017. aug. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Igen tudom 😅 de ismerem a barátait. Mármint tudom ez édes kevés, de az egyik barátja által ismerkedtünk meg, aztán pedig egy másik barátjával is rendszeresen beszéltem. Szóval teljes mértékben értem hogy mire gondolsz és igazad is van, de tudom hogy nehéz elhinni de mindent tudok róla 😅 ismerem a nővérét is, aki folyton cikis gyerekkori képeket posztol róla😂 tudom ez nem elég, de én nagyon óvatos vagyok, és voltam is mindíg 😅😊 a lényeg az hogy meg akarom tudni hogy ez az egész megéri-e, és ehez találkoznom kell vele. Arra a találkozóra pedig nem egyedül fogok elmenni😅az egyik barátom biztosan elkísér majd
2017. aug. 23. 22:36
 17/18 anonim ***** válasza:
89%
Aki azt mondja, hogy a távkapcsolat nem működik az buta.. szépen fogalmazva. Nekem is távkapcsolatom van 14 hónapja, 1x találkoztunk csak ez idő alatt, de mindketten igyekszünk arra, hogy többet tudjunk együtt lenni. Én az állapotom miatt nem tudok akármikor elmenni hozzá, ő neki meg lassacskán elkezdődik a suli meg még megy szüleivel nyaralni is szóval ez nyáron már nem jön össze újra. Őszi szünetre próbáljuk megoldani az újabb találkozást. Szóval Neked kitartást :) Legyetek türelmesek és próbáljátok valahogy megoldani. Nyilván egyik országból másikba nehezebb eljutni, de nem megoldhatatlan. Mondjátok el őszintén, hogy mi a helyzet és próbáljátok őket rávenni, hogy engedjék a találkozást. Elsőre legalább úgy, hogy félúton találkoztok és ott eltöltötök egy kis időt .. :) Aztán ha látják, hogy minden rendben van akkor úgy is engedékenyebbek lesznek. :)
2017. aug. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) nektek is sok sok kitartást, és remélem ti is meg tudjátok oldani 😊
2017. aug. 24. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!