Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK! Nektek imponál ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Nektek imponál ha egy fiú megvédi magát?

Figyelt kérdés
Ezt értem én úgy, hogy mondjuk ha valaki odamegy keménykedni hozzá, vagy a barátnőjéhez, és valami olyat is mond, akkor lekever neki egy pofont.
2017. aug. 23. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem, engem az ilyesmi taszít, hogy őszinte legyek. Nekem sokkal fontosabb a szellemi érettség, mint hogy valaki mennyire erős. Ha a barátom lekeverne egy pofont az alaknak, azzal semmit sem bizonyítana, sőt. Azzal mennyiben lenne más? Bizonyos értelemben ő az idegen fiúnak bizonyítaná, mennyire erős. Sokkal férfiasabb, ha a pasim erőszak nélkül, tárgyilagosan leszerelné a részeg alakot, annyira, hogy az fel sem tudná fogni, hogy éppen porig alázták. Az ilyen mindent visz. ;))


15/L

2017. aug. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megvédeni magad és szeretted (barátnő, családtag, barát) nem úgy kell hogy mindenképp pofán verni hanem ha lehet akkor szóban de ha odáig fajul akkor a legjobb ha te tudsz kezdeményezni
2017. aug. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 CFB ***** válasza:

Ha csak megvédi magát, akkor naná. Ha nem sikerül neki, engem hogy fog megvédeni?!:'D

Ha erőszakot alkalmaz, vagy szóra (pl) ököllel "válaszol", az már nem tetszik.

Ha oka van verekedni, akkor nehezen, de szemét hunyok felette (itt már csak az a bajom, hogy mindkettejüknek baja eshet, és egyikük 100, hogy meg fog sérülni. Nem vagyok baráti viszonyban a sérült emberek látványával)

2017. aug. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Igen
2017. aug. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát,ha már megvédi magát,akkor ne csak pofozkodjon,mint egy kislány,bsszon oda rendesen. :D Nekem bejönne.
2017. aug. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem, verekedni bárki tud, ahhoz nem kell ész.


Mellesleg POFON? Hát én 52 kilós nő létemre eltöröm az orrát a másiknak, nem pofozkodok... pfff.

2017. aug. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Természtesen, ez a dolga!

Láttam már olyat, hogy a barátnője mögé bújt a gyáva féreg, csak a szája volt nagy.

2017. aug. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A gumilövedékes hatásosabb mint egy pofon.
2017. aug. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Na latjatok, ezert lesz mindig olyan, h a pasija mellett tapizzak a not :D mi ez a felfogas kerlek? Nekunk az a dolgunk, ha olyan szitu van, vegso esetben eroszak alkalmazasaval is, de megvedjunk titeket. Vagyis ez is, a reggeli kave agybaszallitasa mellett :D persze, ha gyarilag gorilla vagy, eleg a szo is 10\9 esetben, de nem egyszer kellett erovel beszalnom, es valahogy mindig "koszonom" lett a vege, hogy nem utottek meg a lanyt es nem tortent rosszabb is... kicsit nezzetek magatokba es nezzetek szet utana a vilagban.

20/f

2017. aug. 30. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!