Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/fiúk! Imponál nektek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/fiúk! Imponál nektek, ha egy fiú/lány kedvel egy olyan művészt (írót, festőt, zenészt/együttest, rendezőt stb. ), akiért ti is rajongtok, viszont nem túl mainstream (nem sok embert ismertek, aki egyáltalán hallott róluk)?

Figyelt kérdés

2017. aug. 16. 22:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Közös érdeklődés, mindenkinél jó pont :)
2017. aug. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Biztosan értékelném, lenne közös témánk, könnyebb lenne megismerni egymást :D

Mondjuk én még nem találtam olyan fiút aki azokat a dolgokat kedvelné mint én :/


16/L

2017. aug. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Pont az a jó :D

Persze hogy imponál. :)

2017. aug. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ja, és aki igennel válaszol, leírhatná, ki(k) ez a művész(ek), kíváncsi lennék erre is. :)
2017. aug. 16. 23:07
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom ,egyszer beszéltem olyannal akivel ugyanaz volt a kedvenc zenészünk (Daron Malakian) ,de ettől még egy s*ggf*j maradt :/
2017. aug. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Allesandro Baricco, Murakami Haruki, Szabó Magda, Szerb Antal, Coelho, Herman Hesse... leginkább írókat tudok felsorolni.


#2-es voltam ✌

2017. aug. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Persze hogy imponál, hiszen ez egy hasonlóság ami rádásul jó dolog. Lányok valaki, Jakub Rozalski műveit szereti valaki? 18F
2017. aug. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Persze :)

Barátommal nagyon sok közös kedvenc filmünk, sorozatunk van (zenék terén kicsit különbözik mondjuk az ízlésünk). Nincs is jobb mint egy jó kis közös "fangörcs".

Az, hogy mi mainstream és mi nem, szerintem nem annyira lényeges, ha már megvan a közös pont. De valakinek imponáló, ha a kiszemeltje kicsit alternatívabb, kevésbé mindennapi dolgokat kedvel...

2017. aug. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Így konkrétan nem imponál, de mindenki rögtön szimpatikusabb lesz, ha van közös az érdeklődési körünkben.
2017. aug. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ez csak természetes, a közös érdeklődés mindig plusz beszédtémákhoz vezet.

Nem tudnám leírni őket, mert rengeteg van, a választás meg nehéz. :D

2017. aug. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!