Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vonzódom, beleszerettem az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ékszerteknős kérdése:

Vonzódom, beleszerettem az osztályfőnökömbe, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést már egyszer kiírtam másik kategóriában és nem is részleteztem ennyire.


Most leszek kilencedikes és egy nagyjából 35 év körülni NAGYON JÓKÉPŰ férfi osztályfőnököt kaptunk.

Ma ért véget a gimnáziumi gólyatáborom. Első napon nem sokat tudott velünk lenni az ofő, mert ő a DÖK-nek a patronáló tanára. Viszont amikor előkerült és velünk volt, akkor mindig őt figyeltem, és mindig megállapítottam, hogy nagyon helyes és vonzó és ahw...

A következő napon már voltak játékok, amikor ő is beállt. Ilyenkor igyekeztem a kedvében járni, próbáltam a legügyesebb arcom mutatni.

Másnap, az osztályfotózásnál mellé kerültem és elkezdett hevesen verni a szívem. Volt egy olyan kép, ahol mindenkinek az osztályfőnökünkre kell mutatni és nézni. Annyira örültem a feladatnak, hogy vigyorogtam, mint a tejbetök. Ahogy néztem az osztályfőnököm valami nagyon megfogott benne.

Csütörtökön, a következő napon nagyon fáradt voltam, mert egész este az osztályfőnököm járt a fejemben. Arra gondoltam, biztosan jókislányként próbálok nála bevágódni. Szóval csütörtökön volt egy olyan feladat, hogy vicces szavakat kellett belefoglalni egy mondatba úgy, hogy az bók legyen. Ilyen szavak voltak: mákos tészta, Fekete Pákó, váladék...

Amikor nem rajtam volt a sor, mindig romantikus mondatok jutottak eszembe. Pl.: A tanár úr mákos tésztával a fogai között is vonzó. Ez volt az a pont, ahogy elkezdtem úgy gondolni, érzek valamit az osztályfőnököm iránt, vonzódom hozzá.

Ma, amikor már egész nap velünk volt, igyekeztem mindig mellette lenni, beszélgetni vele, segíteni neki. De amikor nem mellé kerültem akkor sem tudtam róla levenni a szemem. Egyszer fejbe is dobtak a labdával, mert nem oda Figyeltem és elestem. Akkor odajött hozzám és megkérdezte, jól vagyok-e. Csak néztem és valami hihetetlen jó érzés áramlott a testemben. Gyorsabban kezdtem lélegezni. Nagyjából fél méter lehetett köztünk, és hirtelen óriási vágy fogott el, hogy lesmároljam. De azt azért mégsem tehetem. Ekkor lettem biztos, én belezúgtam az osztályfőnökömbe.

Ez engem nagyon zavar, ugyanis nem szerencsés,ha az ember szerelmes az ofőjébe, ráadásul nem olyan ember, aki kikezdene egy kamasszal (ugyanakkor reménykedem, hogy ad vmi jelet, hogy viszonozza az érzéseimet). Félek, hogy mind a négy év alatt belé leszek zúgva és így lemaradok a korombeliekkel a kapcsolatról. Félek, hogy egyszer elszólom magam, vagy túl feltűnően őrülök meg érte.

Kérlek titeket segítsetek nekem, mert nagyon aggódom és féltem magamat. Ha van valaki, aki hasonló cipőben jár/járt, annak nagyon szívesen meghallgatom minden tanácsát. (Persze másokét is)

NAGYON KÉRLEK TITEKET, CSAK ÉRTELMES, HASZNOS VÁLASZOKAT KÜLDJETEK.

Arra nem vagyok kíváncsi, hogy milyen buta, éretlen... liba vagyok.


15/L



2017. aug. 25. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez attol fugg, hogy mennyi energiaval akarsz kituno bizonyítványt evvegen?
2017. aug. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A lényeget össze is foglaltad az utolsó előtti sorban. De akkor egy hasznos tanács. Közöld vele búgó hangon, hogy neked az osztályfőnöki a kedvenc tantárgyad, és szeretnél ebben jobban elmélyülni. Nem-e tudne-e esetleg-e segíteni ebben-e szíveskedni.
2017. aug. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
89%

:) drágám.. Te 15. Ő 35. Az 20 év.

Én 35 vagyok.. (igaz lany..) es nyilván nem nézegetem a 15 eves fiúkat. Szerintem ő sem. Ő a tanárod. Biztos találsz olyan fiút aki 15-18 éves. Hidd el, a te elképzeléseid és egy 35 éves pasi elképzelései nyomokban sem azonosak. Biztos szep vagy meg fiatal meg csajos. De o nemhinnem, hogy azert járt ki egy egyetemet, h 15eves kislanyokat hajkurasszon. Maradjon ez plátói. Hidd el, mindenki jobban fog járni és tuti hogy a többi csaj is igy latja a tanárt. :) max beszeljetek ki egymásnak aztan jöhet a 10-es pasik levadaszasa. :)

2017. aug. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló! Nem tudom, hogy poénból írtad-e, de célom, hogy kitűnő legyek.

Kimutatni, hogy érzek valamit iránta, azt nem merem, mert akkor 4 éven keresztül feszült leszek emiatt.

2017. aug. 25. 16:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnálatos helyzet, szerintem ha egy fiú érdeklődik majd irántad ne húzódj el, hanem beszélgess vele persze csak ha normálisnak ítéled meg.

Ami meg a tanárodat illeti, ha hozzádnyúlna és kitudódna megy a börtönbe. Ne akard ezt. Sok szerencsét a fiúkkal.

22/F

2017. aug. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!