Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így velem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így velem a srác, ha van barátnője? (Nem szándékozom senkitől se elvenni senkit nyugi :D)

Figyelt kérdés
Gólyatáborban voltunk. Már az elején feltűnt, hogy állandóan figyelne mintha elemezne vagy én nem is tudom.:D. Aztán odajön hozzám hogy én milyen magas vagyok, utána mondta hogy hogy lehet valaki olyan aranyos mint én . Én mondtam neki hogy ez inkább hátrány mire ő azt mondta hogy számára ez egy nagy előny. Utána elkezdett engem becézgetni, sokat hallottam hogy a fiúk beszélnek rólam és megbámulnak (elég bénán csinálták rögtön észrevettem :D). Mikor rá néztem volt hogy puszit küldött.(?) Sokszor átjöttek hozzánk, és rögtön engem szúrt ki és már ösztönösen befeküdt mellém az ágyba. Ha nem lenne barátnője, akkor logikusan azt gondolnám hogy tetszem neki vagy valami ilyesmi. Nem akarok senkitől se elvenni senkit, csak nehéz a fiúkon kiigazódni.:D Ha elolvastad, csak gratulálni tudok, ha még válaszolsz is rá, annak nagyon örülni fogok.:) További szép napot!

2017. aug. 26. 07:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

talán unatkozott, és nem volt más amivel szórakoztassa magát?

az ilyen embereket én sem értem, akik kapcsolatban vannak, és mégis nyomulnak másra... szerintem csak hiányzott a csaja, s kellett neki valaki más, aki leköti.

2017. aug. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen pasik, akik nagyon igénylik a női figyelmet meg energiát. Ez nem azt jelenti persze, hogy nem szereti a barátnőjét vagy megcsalná vagy bármi, egyszerűen csak szüksége van a női odafigyelésre. Mondjuk nem tudom milyen nő tudja ezt tolerálni a barátjának. Na mindegy, én ismerek egy ilyen srácot, mondjuk neki nagyon nagyon ritkán van valakije, inkább csak alkalmik. Na hát ő fűvel fával flörtöl, még velem is, pedig 3 éve van párom és ezt tudja is. Beszélgettem már vele is erről, ő mondta, hogy az ilyeneket nem kell félre érteni, nem akar ő semmit a lányok 90%-ától, akikkel flörtölget. Csak kell neki a nők közelsége meg figyelme stb.
2017. aug. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, van benne valami. Bár akkor a barátnője helyében egy kicsit odafigyelnék rá.:D Köszönöm a gyors válaszokat.:)
2017. aug. 26. 08:07
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

Ha gólyatáborban történt az eset, gondolom tizenévesek lehettek. Ebben a korban tombolnak a hormonok, sok a szerelemnek vélt fellángolás a másik nem iránt. Semmit sem jelent, hogy van "barátnője". Lehet őt is úgy szedte fel, ahogy nálad próbálkozik. Fellángolt, majd megismert valaki mást aki iránt megint fellángolt, otthagyja érte az előzőt, aztán azt is megunja, otthagyja, jön a következő, stb. Ebben a korban ritkák a hosszútávú kapcsolatok, pont emiatt. Ha tetszik, ne törődj vele hogy van barátnője, hisz ha nem miattad akkor majd más miatt hagyja ott, ilyenkor ez a normális. Fiatal vagy, éld ki magad. A fiú is ezt teszi.

20/N

2017. aug. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól még hogy barátnője van tetszhetsz neki és meg akar dugni. Persze az is lehet hogy nem akar (bár ezt erősen kétlem).
2017. aug. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nehéz elképzelni hogy így érdeklődne irántam.:D Bárhol vagyok mindig kiszúr. Köszönöm a válaszokat, ez egy kicsit el gondolkodtatott nem fogom őt komolyan venni.
2017. aug. 26. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!