Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok titeket izgatna elvenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket izgatna elvenni egy srác szüzességét? Miért nem?

Figyelt kérdés
2015. jún. 3. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Én csak örülnék, hogy én lehetek az első. És reménykednék, hogy az utolsó is...
2015. jún. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én az első és az utolsó lennék neked, ez biztos ;) nem csalódnál bennem. hol laksz?
2015. jún. 3. 22:19
 3/9 anonim ***** válasza:
én elvettem a barátomét (ő is az enyém) és azért jól esik,hogy én lehettem neki az első.. :) igy mindig emlékezni fog rám
2015. jún. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagy almom:D
2015. jún. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
akkor írj privit nekem
2015. jún. 3. 22:24
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem egy régi vágyam, hogy elvegyem valaki szüzességét! :)

21\l

2015. jún. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen izgat:)
2015. jún. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#1-es

Ne röhögtess már. Olyan a világon nincs, hogy valaki a legelsővel éli le az életét.

Kérdező te pedig egy igaz lúzer majom vagy. Itt ajánlgatof magad bárkinek aki odabiggyeszti az l betűt a hozzászólása végére. Most komolyan az hiszed, hogy itt a csajok epekedve várják, hogy elvegyék a drágalátos szüzességedet? Te vagy nagyon fiatal vagy még vagy nagyon ostoba.

2015. jún. 4. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem sok ilyen nő van...
2015. jún. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!