Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn miért ismerkednek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn miért ismerkednek sokan 5-10-15 éves képekkel?

Figyelt kérdés

Leginkább a 30-40-es korosztálynál tapasztalom ezt, és már én is megjártam egyszer, meg pár ismerősöm is.

Rám írt egy 34 éves férfi, aki a képei alapján egész jól nézett ki, fiatalos volt stb. Beszélgettünk, majd találkoztunk. És itt jött a meglepi. Élőben szó szerint meg sem ismertem, vagy 4-szer elmentem mellette a tali helyszínén, mire odabökte, hogy ő az.

Egy lerobbantabb, elhízott pasas volt. Amikor szóvá tettem, hogy ezt mégis hogy, miért vert át, akkor meg nyugodtan közölte, hogy a kép, ami nála kint van, róla készült, de 5-6 évvel ezelőtt.

Aztán amikor visszautasítottam, hogy bocs, de nem erről volt szó, kiakadt, és elhordott minden felszínes k rvának.


Ismerősömmel (fiú) ugyanez volt. Megismerkedett társkeresőn egy 24 éves lánnyal, akiről szintén 5 évvel korábbi kép volt kint és szintén az volt a probléma, hogy azóta nagyon meghízott, egyáltalán nem úgy nézett már ki, mint a képen.


De itt is olvastam durvábbat, hogy valaki 30 valahány éves nő létére megismerkedett egy férfival társkeresőn, majd kiderült élőben, hogy a férfi már 50 éves, 10 évvel korábbi képe volt kint és 10 évvel fiatalabbnak hazudta magát.


De mire jó ez? Manapság semennyi időbe sem telik a telefonnal vagy laptoppal csinálni egy aktuális arcképet, sokan mégsem teszik meg, inkább kirakják az 5-10 évvel korábbi képeket magukról, amikor már szinte teljesen máshogy néznek ki. De mit gondolnak? Hogy ez élőben senkinek sem fog feltűnni?

És ezek nem kamusok, tényleg találkozni meg ismerkedni akarnak.


Vagy csak nekem van problémám ezzel?


Volt veletek hasonló? Hogyan reagáltatok?



2017. júl. 28. 11:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%

Mert azokon néztek ki a legjobban. :D

Mikor anno társkeresőztem nagyon sok ilyenbe botlottam, mikor randira került a sor nem ismertem fel őket, viszont volt olyan aki totál másképp nézett ki. Nagy csalódás volt.

2017. júl. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%

:D igen, ez vicces helyzet, amikor ott virít a myvip logója a sarokban. Mikor is volt az? 2009? :P

Társkeresőkön sokszor láttam olyan nőket, akiknek ilyen kép volt kirakva, de van ilyen férfi ismerősöm is, aki azóta meghízott egy kicsit, és idősebb lett, de még mindig használja a 10 éves képeit, mert itt jobban nézett ki. A mostani énjét már nehezebb lenne felvállalni.

2017. júl. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

1. nagyon elfogult magával szemben, fel sem tűnik neki, hogy akkora a változás


2. igénytelen és/vagy nem fogta még fel, hogy a társkeresőn az adatlapodon áll vagy bukik minden, első benyomást csak ott tudsz keleteni, és nincsen második esély, mert vagy el se jut miatta a találkáig, vagy ha eljut, ott már nem lehet korrigálni, hogy hát nem is úgy vannak a dolgok, meg majd jó lesz az neki, ami a valóság, a lényeg, hogy lépre jöjjön, mert ez így egyszerűen nem működik.


3. Az elmúlt 10 évben nem csinált semmit és amúgy sincsenek barátai se, vagy valami szociális élete, hogy ott csináltak volna róla valami képet mostanában, a szelfihez meg tudja, hogy szarul néz ki, így gondolja jó az a régi kép, végül is nem is akkora a különbség (szerinte) aztán majd élőben bedobja magát.

2017. júl. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
Nekem friss képem van fönt, viszont mikor beállítottam a valós 38 éves korom, alig volt olyan, akit a kereső feldobott volna. Ezért kénytelen voltam 10 évvel kevesebbet beállítani. Viszont mentségemre szolgáljon ezt az első levélváltáskor közlöm is és ha valaki onnantól nem válaszol, akkor így jártam. :D
2017. júl. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
28%

Nyilván mindenki a legelőnyösebb képét teszi fel, ha ismerkedni akar. Az udvarlás szinonímája a széptevés. Azaz teszi a szépet, vagyis igyekszik a szebb oldalát mutatni.

Ennyi erővel a csajok se fessék magukat, hiszen smink nélkül másképp néznek ki.

2017. júl. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%
Az nem a szebb oldalad, ha olyan oldaladat mutatod, ami 10 éve nem létezik. A sminkben az a különbség, hogy bármikor fel tudja kenni, de a 10 évvel ezelőtti testalkatodat meg arcod, hajkoronád nem tudod elővenni estére.
2017. júl. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
33%

Nincs különbség. A sminknek is, a régi képnek is az a lényege, hogy az első benyomást jobbá tegye.

És mielőtt azt hinnéd, magamat védem, közlöm, hogy nem csajozok a neten.

58F

2017. júl. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%

Hogy a szent istenbe ne lenne? Aki sminkes képet rak fel, az a randira is sminkben fog érkezni meg kb. mindenhova, csak aludni nem pontosan aktuálisan úgy néz ki, olyan a testalkata stb.


Aki meg régi képet rak fel, az meg hát már régesrég nem úgy néz ki és nem is fog soha többet, lehet sörhasa van azóta, meg negyed annyi haja vagy foga stb.

2017. júl. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
63%
Olyan veled vitatkozni, mint szobabiciklizni. Csak belefárad az ember, de nem jut sehová. Legyn hát tiéd az utolsó szó, és higgyél, amit akarsz a fene nagy élettapasztalatoddal.
2017. aug. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 58 éves!

Nem értem, hogyan hiheted azt, hogy a sminkelés, meg a 10 évvel korábbi kép ugyanaz a kategória. Ha neked ennyire ugyanaz a kettő, akkor gondolom te is ilyen vagy/voltál, hogy 200 éves kép van kint rólad valahol.

Tudod a lányok 80%-a nem tesz az arcára 5 kiló vakolatot, így smink nélkül se néznek ki másképp, mint sminkkel.

Ellenben az emberek 99%-a teljesen másképp néz ki, mint 10-15 évvel ezelőtt. Ha neked kint van a 10 éves képed, ahol még nem volt rajtad mondjuk 30 kiló felesleg, akkor hiába próbálod ezt titkolni, a találkozón úgyis kiderül, és ezen nem tudsz változtatni varázsütésre.


Én is már megjártam ilyen idiótával. 36 éves volt, 8 évvel ezelőtti képpel. Azt mondta, hogy szinte semmit sem változott. Hát ez a "szinte semmi" azt takarta, hogy ápolatlan volt, nem volt normális frizurája (nem a kopaszodásra értem), és élőben úgy kb 20-25 kiló társult hozzá feleslegben. A férfiak meg még sminkelni se sminkelnek, szóval a hasonlatod nem állja meg a helyét.

Szóval marhára nem ugyanaz a sminkelés meg a 10 éves kép.

2017. aug. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!