Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nehezebb korombeli barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehezebb korombeli barátnőt találnom ha szeretem a régi sorozatokat (Columbo, Magnum, Remington Steele, stb) az újakat meg nem? Sokan hülyének, bolondnak néznek emiatt. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

26 vagyok, nem szeretem a mostani trendi, negatív sorozatokat, amik csak arra mennek hogy minnél több vér, direkt szex, megbotránkoztatás. Imádom nézni a régi sorozatokat amiket fennt írtam meg hasonlóakat. Több barátnőm is konkrétan bolondnak, furcsának, ódivatúnak mondott emiatt. Mintha szégyen lenne ilyesmit nézni. A legutóbbi barátnőm ferde szemmel nézett rám (22 éves) azért is mert el akartam menni vele Columbo szobrához amikor Pesten voltunk. Mások is őrültnek, csodabogárnak tartanak. Filmekből is szívesen nézek régieket, akár fekete-fehéreket is. Amúgy nem öltözöm régimódian vagy ilyesmi, nem vagyok modoros vagy ódivatú.


Miért olyan furcsa az manapság? Én nem tudnék megnézni egy Trónok harcát vagy ilyesmit.


Múltkor volt valahol hogy Földes Eszter színésznő is bírja az ilyesmiket, Columbo a kedvence. Akkor csak vannak hasonló korú vagy fiatalabb csajok akik szeretik az ilyen sorozatokat, nem?


2017. febr. 5. 11:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Én is imádom a Columbo filmeket, ez persze nem azt jelenti, hogy bele vagyok buzulva. Mégsem volt soha gondja ezzel egyik nőmnek sem. A régebbi filmek, sorozatok sokkal jobbak, pl. Beverly Hills 90210 is, mert tanító jelleggel bírnak. Ezek a mai Trónok harca meg ilyen szexre, erőszakra, hatalomvágyra kihegyezett szarok színvonal alattiak. Én pl. le sem állok sorozatfüggő nőkkel, számomra mentális defektes az, aki Szex és New Yorkon él. Ha szeretnéd, priviben linkelek egy tudományos linket ezen mai sorozatok morál romboló, szellemileg leépítő hatásáról.
2017. febr. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Olyan biztos van, aki ezt a kis "kukacot" az agyadban szereti :)

Én és a barátom teljesen más stílusú filmeket, sorozatokat nézünk egy-két kivétellel, mégis mindig érdeklődve figyelem, mikor elmeséli, hogy mit látott, és szeretem látni hogy boldog, mikor róla beszél vagy nézi :D néha még én is nézem vele annak ellenére, hogy nem igazán köt le :)

Tehát csak legalább egy elfogadó lányt kell találnod, ha nem is szereti azokat :D (persze ha szereti, az a legjobb :))

L/19

2017. febr. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Nekem 8. Évente max 5 filmet ha megnézek.

Sorozatokból csak dokumentum filmeket.

Engem idegesítenek a mostani filmek nagyja, és a sorozatok is.


Úgyhogy teljesen leszoktam a filmnézésről. Csak akkor engedem meg magamnak, ha párom rávesz.

2017. febr. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Én pl magyar vagy szinkronos dolgokat nem nézek, de régi filmet rengeteget. Szerintem nem árul el semmit rólad, hogy mit szeretsz. Ez csak szórakozás. Tudom, vannak rengetegen, akiknek ott van fejben a kis listájuk, kis sznob kritikusnak képzelik magukat. Őket le kell kakilni.


Most Szex és New York, könyörgöm. Igen, tönkretett morálisan, 30 éves szűz lettem tőle.

2017. febr. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Erősen kétlem, hogy ez bármit befolyásolna.
2017. febr. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Alapjáraton nincs ezzel semmi probléma.


Viszont a görcsösen ragaszkodsz a saját elképzelésedhez, csak erről tudsz beszélni és elítéled a másikat, mert neki pl. éppen tetszik egy mai sorozat, akkor már gond van. Ha szépen tudod tálalni, nem erőlteted, van más téma is, amiről tudsz beszélni, akkor ez teljesen elfogadható. Viszont a kérdésedből úgy tűnik, hogy ez egy kifejezetten sarkalatos pont az életedben, így nehezebb a dolgod.

2017. febr. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 3-4 évente nézek egy-egy sorozatot. Szó szerint. Akkor tetszik meg egy vagy olyan kedvem van.... Legutóbb 2011-ben a Farm, ahol élünk - a kedvencem máig. Azóta idén néztem egyet. Film 15-20 egy évben.

Inkább a neten olvasgatok, főzök, sütök, sportolgatok és néha rajz, horgolás.


Szóval én azon aggódom, hogy lesz olyan pasim, aki este inkább sétál velem vagy kiül az erkélyre borozni, mintsem filmet vagy sorozatot nézünk.

2017. febr. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Csak arról tudsz beszélni?

Esetleg elvárod, hogy a másikat érdekelje amit kitalálsz, de te nem lennél képes elmenni a kedvéért egy trónok harca kiállításra?


Barátom nem néz sorozatokat, én konkrétan bele vagyok b*zulva. Semmi problémát nem okoz. A sorozatos vágyaim javát kiélem a hasonló érdeklődésű barátaimmal, őt meg csak akkor traktálom velük ha őt is érdekelheti a dolog.

2017. febr. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem kardinális kérdés a dolog, nem vagyok belebuzulva se a régi sorozatokba, nem is szoktam róluk beszélni magamtól. Csak ha szóbakerül. Az a gáz amikor mondjuk megy egy Knight Rider a tévében, odakapcsolok, az aktuális barátnőm meg megjegyzi "úristen, ezt a nagyapám szokta nézni 40 éve" mintha valami főbenjáró bűn lenne. Bezzeg a trónok harcát úgy nézi mintha muszáj lenne, pedig szerintem nem is érti csak divatozik.

Sajnos nem találtam olyat még aki nem nézne emiatt valami különc bolondnak. Úgy érzem mintha a 30 év alattiaknál ez valami kínos, elborult hobbi lenne. Úgy néznek rám mint Alekoszra (ő is az ilyen sorozatokat szereti, csak én amúgy nem vagyok különc mint ő)

2017. febr. 5. 17:21
 10/11 anonim ***** válasza:

engem nem érdekelne. nem néznénk együtt és kész. hallani persze nem akarnék ezekről, nem érdekelne ha mesélnéd mi volt a következő részben. felőlem a tv-t is kapcsolgathatnád, mert nem szoktam nézni.

de azért ne a trónok harcát hozzuk már fel szerintem. ami egy kifejezetten jó sorozat, izgalmas történet, jó szereplőkkel, akiket jó színészek játszanak, és tanulság is van.

akkor már mondd a szex és new yorkot példának, mint amit itt az egyik válaszoló írt. meg más hasonlókat. éjjel-nappal budapest.

szóval az nem baj ha ilyeneket nézel, de ez hogy minden más divatozás, meg szar, az idegesítene. ne játszd az eszed.

vannak filmek és sorozatok, amiknek kelléke a vér, a szex, a megbotránkoztatás, de ez miért lenne baj? alapvetően egyikben sem ezen van a hangsúly.

2017. febr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!