Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti hogyan mutatjátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogyan mutatjátok ki, ha tetszik egy lány?

Figyelt kérdés
2017. aug. 30. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Ha egy idegen lány,oda megyek és megmondom neki tetszik a kisugárzásod meg valami egyedit amit észre vettem rajta. Én is idegen lennék neki,igyis ugyis levágja miért mentem oda. Akkor már inkább elmondom neki ne azt higgye hogy töketlen vagyok.
2017. aug. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elmondom?? :OOOOOOO

Tudom, tudom, ki hallott már ilyet! Sokkal jobb, ha hetekig nem mersz hozzászólni, csak ábrándozol róla, hogy mi lenne ha, vagy bámulod őt folyton, amitől idegbeteg zaklatónak tart, ráadásul még egy baleknak is, hogy nem mersz hozzá odamenni.

2017. aug. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Meghúzom a haját
2017. aug. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kikéne? bár néha hozájukba szom hogy hozzámjössz *-*
2017. aug. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igazából én megmondom neki, hogy mi a helyzet. Bókolok neki, mosolygok rá, próbálom felkelteni az érdeklődését. Ez azt hiszem páromnál sikerült is mégha néha elég unalmas tudok lenni az egyhangú napjaim miatt, meg azért mert sokszor nem tudok újat mondani meg mutatni. Legalábbis szerintem.
2017. aug. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 DJANGO23 válasza:
Rácsapok a fenekére
2017. aug. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!