Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó vagy rossz, ha az összes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó vagy rossz, ha az összes fiú aranyosnak tart engem?

Figyelt kérdés

15 éves, alacsony, csicsergő hangú lány vagyok. Eddig minden fiú amikor meglátott, azt mondta hogy milyen aranyos vagyok, akár a hangom, akár a magasságom miatt. Igen ám, de én ennek nem örülök. Olyan mintha egy kisállatra mondanának ilyet...

Szeretném ha komolyan vennének!

Ha felemelem a hangom, dühös vagyok valami miatt csak nevetnek. Sokszor van hogy random felemelnek és ide-oda visznek. Ez az "aranyos" "cuki" és egyéb jelzők jót jelentenek? Mert ha felnőtt koromban is ilyen leszek, félek hogy nem tekintenek rám nőként.:( A fiúk ilyenkor mit gondolnak? Köszi, ha esetleg válaszolsz.:)



2017. aug. 30. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz, azt jelenti, hogy jó kisugárzásod van. :)
2017. aug. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jo, attol meg h hulyeskedned veled nem jelenti h ne vennenek komolyan
2017. aug. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül rossz, sokan járnának szívesen egy "aranyos" lánnyal. Egy "aranyos" fiúnak lenni, na az szívás.
2017. aug. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez nekem olyan mintha nem tudnának rám mit mondani, ezért learanyosoznak. Sokszor megdícsérnek, de mindig csak ezt hallom.:(
2017. aug. 30. 21:13
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A fiuk nem mondjak olyan lanyra h aranyos aki nem tetszik nekik. Szoval igen, jo h aranyosnak tartanak.
2017. aug. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen lányokat kedvelem leginkább:D tehát hanm engem kérdezel pont hogy előny 18/f
2017. aug. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kawaii :3

Amugy igen az aranyos lany nalam a legjobb jelzo amit mondhatok , mivel oket talalom vonzónak es cukinak es szexinek :)

18f

2017. aug. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Mindig is azt hittem hogy ez rosszat jelent, hogy nem azt mondják rám hogy szép meg ilyenek. Max az aranyoson kívül azt szokták, hogy milyen szép a szemem, mosolyom. Ilyenkor nem tudom mit is gondolnak rólam, hogy most barátként tekintenek rám, vagy burkoltan próbálnak bókolni. Köszi, fiúk az eddigi válaszokat kicsit előrébb vagyok.:)

Mindenkinek jár a zöld kéz 👍🏻

2017. aug. 31. 11:20
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül jelent rosszat. Ez is egy jelző. Van akinek az ilyen jelzővel felruházott lányok tetszenek, van aki a nőiesebbeket szereti. Kinek mi, de rossz semmiképpen sem. :)
2017. szept. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj,ha aranyosnak tartanak, a barátnőm eléggé magas termetű(17éves és 178centi)

Én meg pont hogy alacsony vagyok(17éves és 173centi)

És ő is állandóan learanyosoz.

2017. szept. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!