Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Parafíliás infantiliznmusom,...

Parafíliás infantiliznmusom, másszóval "pelenka-fétisem" van. A kisöcsém inkontinens. Rossz ember vagyok ha aranyosnak tartom pelenkában?

Figyelt kérdés

Ő jól érzi így magát, nem utálja, elfogadja, de én valamiért rosszúl érzem magamat, mert egyszerűen aranyosnak tartom benne a saját testvéremet.


Ezt a hülye fétisem okozza? Ezért rossz ember vagyok? Sokszor nekem kell tisztába tennem, és abban is örömömet lelem, és sztem ő is. Megjegyzem ő csak 11 éves.



(mielött bárki baromságokat posztolgatna, ő NEM FOGYATÉKOS, csak ez van vele, de nagyon értelmes gyerek)



17L



2012. aug. 16. 10:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%

Alapjában a fétised még nem tesz rossz emberré, hiszen senki nem választhatja meg hogy mi vonzza és mi nem.

Itt akkor van probléma, ha a testvéred pelenkázása szexuális értelemben okoz örömöt.

2012. aug. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
lehet hogy van benne egy kis izgalom, de csak a pelenka miatt, de ez inkább egyszerűen csak efféle jóleső érzés, vagy hogy is mondjam...
2012. aug. 16. 12:42
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Ez elég meredek. Külön kéne kezelned a 2 dolgot, de nem vagy rossz ember.
2012. aug. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%
Mondjuk, nem nagyon értem.. 11 évesen még nem szégyenlős? Egyszer eljön az az idő, mikor már úgysem fogja engedni, hogy Te is pelenkázd, max 1 embernek engedi majd, mert kénytelen lesz. És akkor úgyis megoldódik ez a fajta problémád. Én pl az elfeneklésre indultam nagyon be, de annyi ilyen videót néztem a neten, és masztiztam rá, hogy egyszerűen meguntam, már nem tud lázba hozni. Lehet, hogy neked is ezt kéne csinálnod!!!
2012. aug. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Én nem sok ilyesfajta videót találtam az interneten, pedig hidd el, próbáltam keresni (:


Másik kérdésre válaszolnék, szóval, ő igen is szégyenlős. Igazság szerint inkább pont hogy azt szereti jobban ha ÉN pelenkázom, mivel kicsit kezdi rosszul érezni magát ha anyunk teszi ezt.


Én ezt meg is értem, mert kicsit nekem is furcsa lenne ha anyum csinálná ezt velem, afféle megalázó szerep a szülőm előtt, értitek.... de én nem csinálok ebből ügyet.


Simán ráadom, persze gondoskodom a védelemről, hintőporról, (én a sajátomat, Gabi baba hintőt használok:P) stb... és mintha teljesen normális dolog lenne teszem meg. ennyi.... szóval nem hiszem hogy ez a "problémám" meg fog oldódni.... Azonban még mindig lelkiismeret furdalásom van emiatt a dolog miatt, mivel hogy én meg titokba SZERETEK pelenkában lenni, és meséket nézni.


De szerintetek nincs rá esély hogy ő is pelenka-kedvelő? elvégre nem utálja a pelenkát, és sokat van rajta. ha az lenne azért az egy kicsit megnyugtatna.

2012. aug. 16. 16:10
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

szerintem nem vagy rossz ember,furcsa dolog ez a "parafíliás infantilizmus"..de ha otthon csinálod és nem híreszteled,nem csinálsz ország-világ előtt hülyét magadból és a családodból,az nem rossz dolog.Szerintem nagyon kedves dolog,ha az öcsédet így gondozod.:)

Nem vagy beteges sem szerintem.ez egy ilyen dolog.. másnak meg más baja van.Bár a pedofiliát azt nem tudtam megemészteni..na az úgy undorító,ahogy van!!!


17/L

2012. aug. 19. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

Utolsóval 100%-ig egyet értek!:)

Sőt, szerintem azzal sincsen gáz ha esetleg ilyen fétise van. Rengeteg embernek van, csak nem látják be.

Ki tudja hogy ez az elfojlytás hogy csap vissza a jövőben.


(elfolytás-elfojtás???)

2012. aug. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%

Utolsóval 100%-ig egyet értek!:)

Sőt, szerintem azzal sincsen gáz ha esetleg ilyen fétise van. Rengeteg embernek van, csak nem látják be.

Ki tudja hogy ez az elfojlytás hogy csap vissza a jövőben.

17/f

(elfolytás-elfojtás???)

2012. aug. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 ementali ***** válasza:
61%

Amennyiben szexuális vágyad lenne az öcséd iránt, akkor sem lennél rossz ember. - Más dolog, hogy manapság ezt hivatalosan nem elfogadhatónak tartják, mármint a cselekedet, nem az érzés. -

Én az általad leírtakból azt gondolom, hogy az öcséd iránt erős érzelmeket érzel. Ez miért lenne rossz?

2012. szept. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy rossz. Legalább tisztába teszed a tesódat. Hány éves a tesód?
2012. szept. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!