Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti elvárjátok, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti elvárjátok, hogy egy veszekedés után akkor is a fiú közeledjen, és keressen, ha ti voltatok a hibásak, és megbántottátok a srácot? Lent

Figyelt kérdés

Többször is tapasztaltam, hogy sokak képtelenek beismerni, hogy hülyék voltak, nem kellett volna így meg úgy viselkedni.


Jelenesetben egy olyan lányról van szó, akivel 2 hét után szakítottunk, mivel az ország másik végén lakom, és rájöttünk, hogy ez így nem oké.


Nemrég óta ismerjük egymást. Ő egy nagyon dögös csaj, mindenki megnézi az utcán szó szerint. Mióta nem vagyunk együtt, napi szinten mondta, hogy leszólították, ráírtak, kocsiból bókoltak neki stb. Nekem ez azért rosszul esett, de nem szóltam semmit, mert semmi közöm hozzá.


Aztán pár nappal később, én is szóba elegyedtem egy idegen lánnyal, és beszéltem vele 3 mondatot. Mikor ezt leírtam neki, ő annyira felkapta a vizet, hogy flegmázott velem folyamatosan, elkezdett sértegetni, ami csak a keze ügyében volt szinte a fejemhez vágta.


Ezután körülbelül 10 percig nem írtam neki vissza, majd azzal, jött, hogy na ő ezért nem mond el senkinek semmit a zűrös családi ügyeiről, és nem nyílik meg senkinek igazán, mert úgyis "lesz*rják".


Majd megkérdeztem tőle, hogy a családi ügyei hogy jönnek ide azon kívül, hogy támadni tud vele.


Erre az volt a válasza, hogy épp tegnap nyílt meg nekem teljesen, én meg másnap a nő ügyeimet ecsetelem neki.

Ezután letiltott messengeren, instagramon.


Most már feloldotta, de nem ír.


Most valóban én voltam szemét? Mert nem igazán értem a problémáját, hiszen már 3 hónapja napi szinten kibeszéli nekem ezeket a dolgokat, mindig meghallgatom, megértem, és ahol tudok segítek neki.


Azt is folyamatosan sérelmezi, hogy én este elmegyek aludni, amikor neki van még mondanivalója. Hozzáteszem egész nap nincs mondanivalója, este 11kor rájön, és hajnal 2-ig ömlik belőle a szó, úgy, hogy nekem hajnali 5-kor kelnem kell, mert utazok az ország másik végébe.


Szerintetek valóban nekem kéne írnom?


20F 18L


2017. aug. 31. 14:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Hétfő óta nem beszéltünk, előtte reggeltől estig minden nap.
2017. aug. 31. 14:30
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek a lánynak nem lesznek hosszúéletű kapcsolatai....

Ha hibázunk szerintem mindegy, hogy fiú, v. lány az illető, igenis evidensnek kéne lenni a bocsánatkérésnek és a dolgok megbeszélésének. Ha a lány volt a hibás, akkor ő kezdeményezzen, ha fiú, akkor meg ő.


De lehet, hogy az illetőnek le sem esik, hogy ő volt a ludas. Ez már másik terület....

2017. aug. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Te is látod, és tudod hogy neked van igazad, nem?

Teljesen egyértelmű. Nehogy elhidd neki hogy te vagy a hibás, végén még te kérsz bocsánatot tőle amiért ő ilyen..

Amik alapján leírtad ő egy hisztis, figyelemhiányos kislány, hiába kapott dögös külsőt.


Dehogy kéne írnod, hisz te is jól tudod neked van igazad. Keress egy igazi nőt magadnak, ne csak a dögös külsőkre menj..

2017. aug. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Persze, hogy sok hibám van, ha benned kevés a szeretet."

Ha szeretek valakit, akkor egy veszekedés után nem arra várok, hogy na majd a másik bocsánatot kér és addig nem beszélek vele. Ezt nyilván a lányra értem. Szerintem ha érdekelnéd minimálisan is, akkor nem provokálna ki veszekedéseket, nem tiltana le stb stb. Meg nem csak arra gondolna, hogy neki mi a jó. Az ilyennel nem szabad kezdeni, mert csak lehúz. Neki nem pasi kell, csak valaki, akinek picsoghat meg aki sajnálja egy kicsit. Szerintem te se akarsz lelki szemetes lenni, szóval hagyd a francba. Persze, természetes hogy meghallgatom a párom problémáit, de ha ez oda-vissza nem működik, akkor nincs értelme az egésznek.

2017. aug. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!