Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért alkoholista az összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alkoholista az összes csávó, aki tetszik?

Figyelt kérdés

Most tudatosult bennem, hogy eddig egy olyan fiúm sem volt, aki nem ivott vagy drogozott volna napi szinten. Átlagos lány vagyok, egyetemet végeztem, nem sok fiúm volt eddig, 4-5, de nem csak ők ilyenek, hanem azok is, akik egyébként tetszenének. Mi ez, normális? Az utolsó csávómat emiatt hagytam el, mert tudom, hogy hosszú távon nem akarok így mellette élni. Keressek még valakit, aki kevesebbet iszik, vagy fogadjam el, hogy ilyenek?


25/l


2013. aug. 6. 00:57
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy normális:D inkább ezt dolgozd előbb fel.20/f
2013. aug. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:

Én utálok minden ilyet.


19/F

2013. aug. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy neked van züllés fétised.
2013. aug. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
xDDDDDDDDDd
2013. aug. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:

nem mindenki ilyen, ne fogadd el

vagy véletlen ez vagy van oka miért (esetleg egy közeli ismerős/rokon alkoholista volt és vhogy ez maradt meg vagy nemtudom)

2013. aug. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
80%
Ez valami fura alkoholista hajlamú fétis lehet vagy lehet hogy csak véletlenül vonzanak a drogfügők és a piások, de ezek szerint mi jóban lennénk
2013. aug. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
56%

Én nem iszom csak drogozom, de nem kell rossszra gondolni van pénzem rendes gyógyszerre ;)

mondjuk nekem BMw m is van

2013. aug. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
Sokaknak van 1-1 típus,amit akaratlanul is bevonz,neked épp ez.
2013. aug. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
C.o.P: [link]
2013. aug. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:

"Miért alkoholista az összes csávó, aki tetszik?"


Ha még nem mondták volna:


Szar az ízlésed drágám,bocs!

2013. aug. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!