Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ezt mire véljem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt mire véljem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most járok ezen az oldalon először, hát remélem tudtok segíteni.


2-3 évvel ezelőtt egy nagyon szép lányt meg ismertem a barátnőivel együtt a pályaudvaron, az egyik lánnyal nap mint nap találkoztunk a pályaudvaron (nem egy suliba jártunk) és ennek a lánynak kb 2 éve és 1 hónap elteltével bevallottam neki hogy szeretem. Ő erre nem mondott semmit csak mosolygot és folyamatosan terelte a szót más irányba. Teltek a napok, találkozgattunk stb. Aztán 1x csak a lány ki mondta hogy tetszik egy fiú stb. Akit a pályaudvaron szokott látni stb. Akar vele járni. Erre felcsesztem az agyam, ő folyamatosan nyavagjott ott a fiú, úgy a fiú stb. Ebből elegem lett stb. Facebookon eléggé csunyán össze kaptunk stb. Majd letiltott. 2 hét után feloldott. Majd azóta nem láttam. Pár hete anyumnak a pénzét vettem le a kártyáról, és kimentem a pályaudvarra, amikor megláttam a lányt a bnőivel. A lány folyamatosan nézett, amikor elmentek a bnői, maradt vele egy srác. A fiút kb annak használta mint valami akácfa, és bújva engem nézegetett. Azóta nem láttam. Ez most mit jelent? Jelent valamit? Kb mint ha valami nagyon fura nem hétköznapi dolgot látna egy ember. Mi a véleményetek? Neharagudjatok ha csunyán fogalmaztam, helyesírási hibával, de remélem azért érthető a helyzett. Az értelmes válaszokat megköszönöm. Mi a véleményetek? Köszi mégegyszer.


Én: 20/F

Ő:17/L



2017. szept. 2. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivel szerelmet vallottál neki, ő pedig mást szeret, gondolom kellemetlen lenne számára veled lennie, nem akarja, hogy hiú ábrándokat kergess.


De az is eszembe jutott, hogy amikor azt mondta, hogy tetszik neki 1 fiú akit a pályaudvaron szokott látni, akkor rád célzott, csak nem mondta ki egyenesen.


De az is lehet, h az tetszett neki, akivel együtt láttad...


Te mit gondolsz?

2017. szept. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az utolsóra nem is gondoltam.
2017. szept. 4. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!