Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti hogyan viszonyultol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti hogyan viszonyultol ahoz, ha egy lány odamegy hozzátok beszélgetni, esetleg facebook-on ír?

Figyelt kérdés
Ha nem tetszik a lány gáznak tartjátok a próbálkozást?
2017. szept. 3. 10:35
 1/5 3 napos mákos lecsó ***** válasza:

Ha nem tetszik megmondom neki udvariasan, hogy bocsi de dolgom van/egyszerűen szia.


Ha tetszik akkor mindenképpen jobb lenne, ha IRL jönne oda hozzám.

2017. szept. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen örülnék neki, feldobná a napom.


Mindenképpen olyanhoz menj oda, aki nem elfoglalt.


Ne olyanhoz, aki 3 bőrönddel rohan a buszhoz, és idegesnek tűnik. Ne olyanhoz, aki az óraját bámulja, és vár valakit, ne olyanhoz, aki dolgozik.


Ha szimpatikus akkor nagyon örülök, ha nem akkor, hát akkor sem leszek vele bunkó, de utána nem fogom keresni, meg hasonlók.

2017. szept. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én örömmel fogadom. Szerintem nem gáz,ha egy lány kezdeményez beszélgetést.
2017. szept. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gáznak biztos nem gáz. Én ilyen esetben, ha azt mondja, úgy ÚGY akar ismerkedni akkor elmondom, hogy "Van párom, bocsi". Aztán vagy megérti vagy nem. Engem nem zavar ha akárki rám ír csak tartsa tiszteletben a kéréseimet ezzel kapcsolatban.
2017. szept. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én amikor odamentem egy sráchoz(ez mostanában volt) azt láttam rajta hogy meglepődött viszont örült neki.

Volt egy másik srác is rajta viszont meglepődöttséget láttam és kevesebb örömöt. Viszont vele beszéltem is utána.

( de én csak azért mentem oda mert unatkoztam.)

2017. szept. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!