Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Semmi, valamit,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Semmi, valamit, akármit vagy mindent?

Figyelt kérdés

Sziasztok megőrültem, vagyis megőrülök valakiért :D

az egész az évnyitón történt, én 11edikes vagyok és észrevettem egy lányt aki most jött 9be, és iszonyatooooooosan tetszik, olyan mintha álmaim múzsája lépett volna ki (be) , szóval kezdjük előlröl álmaimból lépett ki be az életembe, na sikerült.

nem tudom mit tehetnék, eléggé szép lány, vagyis szerintem de gondolom mások szerint is így nem látok túl sok esélyt, na mindegy akkor hagyom, sziasztok.

F



2017. szept. 5. 19:09
 1/9 A kérdező kommentje:
*semmit
2017. szept. 5. 19:09
 2/9 A kérdező kommentje:
nem látjátok hogy szenvedek! valaki segítsen , harcot vívok magammal, lehet Istenné kell válnom hogy megszerezzem a lányt, vagy valami egyszerűbbel kéne kezdenem, akkor mondjuk csak a Holdat hozzam le neki?
2017. szept. 5. 19:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindent is.
2017. szept. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyszeruen menj oda hozza es kezdemenyezz beszelgetest. Ez a legjobb. Es ne facen irj ra mert en szerintem az a legjobb ha szemelyesen kezdodik meg az ismerkedes es nem interneten.
2017. szept. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az is megtenné, ha abbahagynád ezt az össze-vissza beszélést, leszállnál a földre, és odamennél hozzá, vagy a szűk társasághoz, akikkel lóg, valami random ürüggyel beszélgetni.
2017. szept. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jegyezd meg, hogy egy embert sem szabad így isteníteni. Attól még nem lesz mindenható a kiscsaj, mert szép. Egy jó külső nem egyenlő egy jó belsővel.
2017. szept. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vicces, hogy mennyire megtévesztő lehet egy bájos arc. Sajnos ilyen az ember. Befolyásolható.
2017. szept. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem ertem mi bajuk van itt egyeseknek... Nem azt mondtam hogy beleszerettem hanem hogy tetszik.. A Holdas dolgot meg nem gondoltam komolyan meg amugyis fizikai keptelenseg de mindegy ..

Nem valami 8 evee vagyok hogy aki tetszik abba beleszeretrk habar meg soha nem tetszett senki sem nekem de mindegy.

Bajos arc, odairtam hogy lehet csak szerintem szep.. Nekem annyi is eleg lenne de ha nekem tetszik onzoseg lenne azt kijelentenem hogy csak egyedul nekem tetszik ezert tettem oda azt hogy gondolom masoknak is..

Mindegy látom az embert itt névtelen is a "jo szandek" vezerli..

2017. szept. 5. 19:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne fájjon az igazság.
2017. szept. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!