Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16 eves 170 cm magas es 75...

16 eves 170 cm magas es 75 kilo vagyok, es akarmit csinalok egyszeruen nem tudok fogyni! En mar mindent kiprobaltam, sot volt hogy hetekig nem ettem, de a merleg az addiginal is tobbet mutatott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. júl. 30. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
életmódváltás...
2012. júl. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahogy az előző is írta.

Sport+ egészséges életmód.

2012. júl. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ott cseszted el a dolgot h hetekig nem ettél. A szervezeted ilyenkor azonnal raktározni kezd, mindent amit megeszel egy ilyen hülye diéta után a 10xesét éri ezek után, nem csoda h híztál. Nagyon hülyeség volt, de már nem tudod visszacsinálni. Mozogj, egyél keveset.
2012. júl. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én csak akkor nem fogyok ah nem akrok ha karok tuti fogyok.Ki kell probálnod mi az ami neked jó.Pl én mikor fógyózok nem eszem kenyeret 1 óra után cukrot egyáltalán nem és kevés nagyon kevés olajat.És ami a legfontosabb napi 40 -60perc izzasztó torna .Ezeket ha betartod lehetetlen hogy ne fogy.
2012. aug. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat
2012. aug. 3. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!