Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 11-es vagyok, egyántalán nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

11-es vagyok, egyántalán nem menő és nincsenek fiú barátaim. Jövőre szalagavató lesz és nem tudom mit tegyek. Tanács?

Figyelt kérdés
Jövőre lesz a szalagavató, de én egy zárkozott lány vagyok: vannak barátaim, de csak lányok és nem járunk bulizgatni, ahol úgy nagyon ismerkedni szoktak koromban. Táncolni szeretnék, de csak akkor, ha számomra is megfelelő párom lesz. Szerintetek mit tegyek?

2017. szept. 6. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna ki ezt a kérdést😂😭
2017. szept. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 12-es fiú vagyok, én se vagyok menő, egyetlen lány barátom van az osztályból a többi mind fiúk és ő se táncol velem...
2017. szept. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
milyen az osztályban, vagy az évfolyamban az ivararány, nálunk sok lánynak nem jutott fiú ezért külsősöket hívtak vagy alsóbb osztályokból
2017. szept. 7. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is 11.-es vagyok, nem is jut annyi fiú (bőven nem). Egyébként lány lánnyal nem táncolhat?
2017. szept. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát szerintem lehet, de sokan félreértenék a nemi identitásomat
2017. szept. 7. 20:43
 6/7 Firedoom ***** válasza:
En anno kozmunk miatt (az az 50 oras) elmentem egy holgyemeny szallagavarojara es tancoltam vele. Szerintem nalatok is van erre lehetoseg. Kerdezz utana!
2017. szept. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Es rokon? Szerintem annal felemelobb nincs mikor egy lany az apukajaval megy a szinpadra :) de ha nem is feltetlen szulovel akkor mas rokonnal. Az en noverem peldaul az unokabattyaval tancolt es nagyon aranyosak voltak:D
2017. szept. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!