Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ilyenkor?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ilyenkor?

Figyelt kérdés
van egy fiú aki tetszik és szerintem én is neki és egy másik is aki az egyik legjbb barátom és velük szoktam lógni szünetekben és amikor a barátommal viccelődünk akkor meg aki tetszik sosem nevet meg semmi és mostanában sokkal szomorubb mint szokott lenni és ez nekem nem esik jol :(....szerintem irigy rá :/ de nagyon jo barátok és nem akarom ezzel elrontani a barátságukat szoval hogy tudnám megoldani hogy a fiu ne legyen irigy? meg hogy ne legyen szomoru? vagy választanom kéne közülük? (14 lány)

2017. szept. 6. 16:46
 1/1 DollarDog ***** válasza:
Ha már választani kell akkor már régen rossz! Azt válaszd amelyik iránt többet érzel! De nem hiszem hogy készen állsz te egy kapcsolatra...
2017. szept. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!