Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ilyenkor mit érezhet a srác?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ilyenkor mit érezhet a srác?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki nagyon tetszik nekem , de volt barátnője és szakítottak. Ebben a 2 hétben nagyon sokat voltunk együtt és egy párszor megcsókolt. Pár napja összevesztünk és egyből visszament a barátnőjéhez. Most csak hülyített vagy csak féltékennyé akar tenni?
2017. júl. 1. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
egyszeruen csak nem birta feldolgozni a tortenteket, es mikor volt egy kis vita kettotok kozott, rogton ugy gondolta h te nem vagy neki eleg jo, es rajott h megis szereti az exet. az ilyennel nem kell foglalkozni. ha valoban szeretne teged nem ment volna vissza hozza. ez nem a te hibad.
2017. júl. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tárgyként használta téged, nem birta feldolgozni. Ne menj közelébbe szerintem.
2017. júl. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Azt nem írtad, hogy mennyivel előtted szakított a barátnőjével, de gondolom nem régen. Sajnos lehet, hogy még mindig a barátnőjét szereti. Azt nem hinném, hogy azért visszamenne az exéhez, hogy téged féltékennyé tegyen, azt inkább el tudom képzelni, hogy őt akarta csak féltékennyé tenni veled. Vagy csak felejteni akart veled, de rájött, hogy nem megy.
2017. júl. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te csak egy pótlék voltál neki, és az első adandó alkalommal vissza is ment a barátnőjehez.
2017. júl. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!