Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fura csak úgy ráírni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura csak úgy ráírni egy évfolyamtársra?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik az egyik évfolyamtársam, időközben tetszett meg és már egy jó ideje egy évfolyamra járunk, de még sosem beszélgettünk

Van pár közös óránk, de még furcsább lenne szerintem csak úgy odamennem hozzá az iskolába?

Ti hogy reagálnátok, ha valaki rátok írna, hogy Szia!Miújság? :D Furcsa lenne? Ki kéne inkább talánom valami indokot? Nagyon tetszik,de úgy érzem jelenleg h esélyem sincs megismerni!

18/L



2017. szept. 8. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ne hülyéskedj, ha van közös órátok, akkor könnyű az egész :D

Óra előtt is tudsz vele beszélni szünetben, akár megkérdezed kész van-e a házija vagy valami sulival / órával kapcsolatos dolgot. Ha egy pár szót váltotok, utána már könnyebb lesz.

Ezt a muijság-ot szerintem felejtsd el, legalábbis ha hozzám odajönne egy lány ilyen szöveggel, hülyének nézném :D Ha nem ismer, sőt, nem is beszéltünk még, fura hogy egyből azt kérdezi mi újság velem. Számomra ez bizalmasabb kérdés, azok kérdezzék akik már ismernek, mert nekik tudok mesélni arról, mi történt velem, hiszen ismerik a háttérinfókat.

Egy ismeretlennél ebből ennyi lesz:

-szia, miujság?

-semmi, veled?

-semmi

Aztán kereshetsz új kérdést :D

Csak ne izguld el, és add önmagad. Sok sikert :) 17/f

2017. szept. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Alapjába véve amúgy nem vagyok egy túl félénk személyiség, de olyan szinten nem beszéltünk még, hogy bevallom kicsit tartok attól, hogy csak úgy odamenjek hozzá...

Persze ez a szia miújságot se így terveztem köríteni...csak nem tudom... egyszerűbb lenne csak ráírni facebookon ><

Azért köszi a választ... igyekszem én összeszedni magamat, csak nem tudom... nem egy annyira nyílt srác, vagy nem is tudom, igazából nem ismerem és nem tudom,hogy mit szólna ahhoz ha csak úgy odamennék hozzá...

2017. szept. 8. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!