Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz engem?

Figyelt kérdés

Erről a fiuról annyit, hogy régebben együtt voltunk, de utána szétmentünk. Egy ideig nem beszéltünk, aztán évzárón meg évnyitón jól megnézett. Kémián és biológia órán egymással szemben ülünk, és egy idő után elkezd engem nézni, meg néha én is őt, amikor már nagyon hosszú ideje néz. Miért néz engem? Válaszokat előre köszönök! ❤


13/L



2017. szept. 9. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kell mindig elefántot csinálni az egérből. Ha pont vele szemben ülsz, akkor nagy a valószínűsége, hogy azért bámul. Általában az emberek nem a földet vagy az eget kémlelik, hanem egyenesen előre néznek.

De én nem vagyok ott, tehát fogalmam sincs, hogy milyen az adott szituáció, az is lehet, hogy még mindig tetszel neki.

2017. szept. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem volt egy kib***ott nagy pattanas a fejeden❤
2017. szept. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 nagyon vicces vagy ❤
2017. szept. 9. 21:16
 4/4 A kérdező kommentje:
#1 2 sor választ el tőle és a tanár szinte elötte van
2017. szept. 9. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!