Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szerelmes vagyok belé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok belé de nem viszonozza. Mit csinaljak? Többi lent

Figyelt kérdés
Nagyon szerelmes vagyok egy fiuba aki nagyon jo barátom nagyon sokat is logunk egyutt talan tobbet az atlagnal es ugy latom tetszek neki de mikor a barátnőm megkerdezte tole h szerelmes e belem azt mondta h nem :/ Probalkozzak vele? Ha igen mit csinaljak? NAGYON SZEPEN KOSZONOM AZ ERTELMES VALASZOKAT!!:)

2017. szept. 9. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Arra ne adj, hogy a barátnődnek mit mond. Én is azt mondanám a "kiszemeltem" barátnőjének, hogy semmit nem érzek a lány iránt :D

Egyrészt nem akarnám hogy mástól tudja meg, hogy tetszik nekem, mert az kb olyan mint ha nem merném neki elmondani még ezt sem, és mást kérnék meg rá, hogy valljon már szerelmet helyettem... Elég töketlennek nézne ezután a csaj szerintem.

Másrészt nem akarnám, hogy egyből mindenki megtudja és ezzel szórakozzon egész nap, hogy nekem tetszik, vagy hogy együtt vagyunk. Az csak a mi dolgunk, nem tartozik másra.


Szóval szerintem nyugodtan próbálkozz nála, ha tényleg nem jössz be neki, azt majd ő elmondja. Vagy kérdezz rá Te, hogy mit gondol rólad, esetleg sejtesd vele, hogy neked bejön. (Mert az se jó ha azért nem mondja el, mert azt hiszi hogy nem tetszik neked)

2017. szept. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ 1.kommentelo ^_^
2017. szept. 9. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!