Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Rossz pont megkérdezni az...

Rossz pont megkérdezni az interjú végén, hogy milyen esélyeim vannak az állásra?

Figyelt kérdés

2017. jún. 7. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2017. jún. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd bővebben, hogy miért, csak kíváncsiágból.
2017. jún. 7. 22:20
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát furcsán jönne ki szerintem, meg úgyse mondja meg az igazat. Átrágja majd és ha mindenbe jó voltál majd hívnak, meg nagyjából te is érezheted
2017. jún. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nem ezen fog múlni
2017. jún. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Kétségbeesettséget sugall es kiszolgáltatott helyzetbe hoz.
2017. jún. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk kétségbe is vagyok már esve.
2017. jún. 7. 23:04
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

De ezt nekik nem kell a tudtukra adni, mert helyzeti előnyhöz jutnak es inkább raknak talonba, mondván ha az első visszamondja te biztos elvállalod.

Velem is volt mar olyan hogy telejes összhangban váltunk el es aláírást megelőző napon mondtam vissza, mert közben egy olyan ajánlat futott be, amire nem lehetett nemet mondani..

En inkább szertek az lenni, aki visszamond, mint az akit ez után hívnak.

Es igen, en is kétségbe voltam esve eddigre, mivel ekkor mar 9. hónapja kerestem állást es egy havi 0-50k-s részmunkaidős "hobbiból" tartottam fenn magam...

2017. jún. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz pont, de a hr-es nem fogja tudni megmondani, ha utánad még 5-10jelöltet meghallgat, mert nem tudja milyenek lesznek a többiek.

Amúgy meg ha mosolyogva azt mondja, hogy jók az esélyeid, aztán meg fel sem hívnak utána, azzal mire mész?

2017. jún. 8. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 évesen kérdeztem meg nyelvvizsga végén hogy meg lesz-e majd, sikerült-e. Azt mondták hogy majd meg tudod. Akkor ez rosszul esett, de ma már felnőtt fejjel azt mondom hogy azért mondta ezt, mert ő sem tudta még. Szerintem ugyanez van egy állásnál is. Egy ilyen kérdéssel csak kellemetlen helyzetbe hozod: senki nem szeret olyan kérdéseket kapni amire nem tudja a választ. Pozitív benyomást kell kelteni, ez legjobb esetben is semleges.
2017. jún. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!