Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? (Kérdésed túl rövid. )

Figyelt kérdés

Van egy srác az iskolánkban akinek bejövök, én pedig direkt mégjobban kiöltözök, hogy mégjobban megnézzen. Nem értem magamat hogy miért csinálom ezt, ráadásul a tesójával is nagyon jóban vagyok. A fiú iránt egyébként semmi nem érzek.

16L 18F



2017. szept. 15. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
27%

nem, én nem tartalak normálisnak

21/F

2017. szept. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az "értelmes" válaszod!😂

Ne haragudjatok de nem tudtam normálisabban megfogalmazni. És így visszaolvasva elég értelmetlen.

Amióta tudom hogy bejövök neki, valami vozalom szerűt érzek iránta, de ezen kívül semmi több, csak ha tudom hogy fogunk találkozni akkor direkt kicsípem magam. Ez az amit el szeretnék kerülni. Nem akarok vele foglalkozni. Figyelmen kívül szeretném hagyni, mert félek hogy később más érzések lennének bennem. Ezért nem tudom mit tegyek. (Remélem így érthetőbb lett.:))

2017. szept. 15. 17:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj, ha később érzéseid lennének iránta?
2017. szept. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
En is ugyanezt csinalom.. Persze nem kizárólag miatta, elsősorban azért magamnak akarok tetszeni. 16/l
2017. szept. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Szia! Semmi baj nincsen veled, ez teljesen normális. Azért öltözöl ki és azért szeretnél neki tetszeni, mert imponál neked, hogy ő odáig van érted. És bennünk nőkben kicsit az is benne van, hogy húzzuk a másik agyát.
2017. szept. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Röviden :) magadra vonod a figyelmét... Direkt csíped ki magad hogy még jobban rád figyeljen vagyis te azt akarod hogy tetszél neki...vagyis a másik dolog meg az hogy te neked is tetszik.. csak nem akarod be ismerni...
2017. szept. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valami kis erzelmed tuti van iranta.. Ha egy utalatos, ronda, igenytelen fiunak tetszenel akkor nem hiszem h ezt csinalnad...
2017. szept. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a tagadás itt egyértelműen az ellenkezőjét jelenti. Energiát fektetsz bele, hogy jót gondoljon rólad. MI ez ha nem érzelem? Minden nap gondolsz rá, nem is keveset...
2017. szept. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Lehet tényleg így van csak nem merem magamnak bevallani. Meg persze sokszor keresem a szememmel. Esteleg valaki valami tippet tudna hogy hogyan felejthetném el őt? Mindig a legjobb barátnőmmel (vagyis a hugával van) vagyis elég sokszor. Így mindkettőjüket hanyagolnom kéne. De ha megkérdezik miért akkor megint rosszul jövök ki belőle.

Válaszokat még várok!

2017. szept. 17. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!