Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti dobnátok egy pasit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roadkill kérdése:

Lányok ti dobnátok egy pasit ha cigizik?

Figyelt kérdés

Sziasztok,arra lennék kiváncsi ha megismertek egy fiút és ti nem dohányoztok akkor nagyon nagy baj lenne ha a fiú bagózik?Mert engem ezért hagyott egy lány barátom:( Előre is köszönöm a válaszotokat.Sziasztok:)

18\f



2017. szept. 16. 19:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Erre fele szeretik, maguk a csajok is bagóznak mondjuk.
2017. szept. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Emberfüggő. Van, akit nem zavar attól még, hogy ő nem csinálja, viszont van aki utálja a szagát. Barátnőm is azért szakított a barátjával, én nekem meg azért ugrott a dolog egy sráccal... Mostmar ritkán cigizem, de, ha tudom, hogy olyannal leszek aki nem szereti a szagát, akkor mellette nem fogok, illetve előtte sem, hogy ne legyek büdös.
2017. szept. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nálam jó pont:)
2017. szept. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Igen! Nagyon utálom a szagát!
2017. szept. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Emberfüggő anyám szép szóval nagyon nem szereti ha egy játszótéren pad alatt lát egy cigit a főldön nem mer leülni, a szagától is undorodik. De valakit nem érdekel
2017. szept. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat,én normálisan cigizek vagyis ha más nem visszateszem a cigicsikket a dobozába ha nincs kuka :D nem szoktam el hajingálni meg mindig megkérdem a melletem állót hogy rágyújthatok-e :D Nagyon szépen köszönöm a válaszokat,jöhetnek még :D
2017. szept. 16. 19:48
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha amikor ott vagyok nem cigizne nem. Nekem nem ezen múlik.
2017. szept. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Attól is függ nekem hogy mennyire sokat cigizik.. Az zavarna ha méterekről érezni lehet a ruhaján, de ha "normalis mennyiségben" (Már ha lehet ilyet mondani) és valóban kulturáltan csinálja akkor nem zavarna soha annyira, hogy emiatt elhagyjam a barátomat..

17/L

2017. szept. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nem, nem dobnam emiatt, de nem lennek tul boldog. Nem szeretem ha valakinek cigi szaga van, kellemetlen szamomra. Megkernem, hogy ragozzon utanna vagy hasonlo, de nem dobnam emiatt.

16/L

2017. szept. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha nem szokna le akkor igen. Engem nagyon zavar.
2017. szept. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!