Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Én vagyok az egyetlen, aki...

Én vagyok az egyetlen, aki kezd bekattanni, hogy itt a nyár, sok szép lány és még, akivel smárolok, kavarok az is azzal jön, hogy maradjunk csak barátok? Hát milyen dolog már ez? : D

Figyelt kérdés
Én barátság extrákkal dolgot akarok, nem hiszek a komoly kapcsolatban, de ha mégis úgy alakulna felőlem az is jöhetne már, de inkább csak élvezni akarom jelenleg az élet örömeit egy jó fej, humoros, cuki tini lánnyal. Szerintem nincs ebben semmi rossz. :D Kár, hogy a lányok nem vevők az ilyesmire.

2014. jún. 15. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy eljutsz velük a smárolásig... Én még odaáig sem...
2014. jún. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Én is pontosan ezt akartam írni,örülj hogy egyáltalán odáig eljutsz.Másoknak még ennyi sincsen...
2014. jún. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát ha jól nézel ki akkor vevők rá:D ilyen alkalmi/nyári kapcsolatra nem jó akárki:) egyébként sok lány benne lenne szerintem:D 16/L
2014. jún. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pedig ez a legkönnyebb, ha nagyon nem megy igyatok, részegen tuti összejön. :D Nekem egy buliban így jött össze az első, igaz azóta már józanon is megy. ;)
2014. jún. 15. 14:35
 5/6 anonim ***** válasza:
De gáz.
2014. jún. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szánalmas.
2014. jún. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!