Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most csak "birtokolni" akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most csak "birtokolni" akar vagy tényleg szeret?

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam, Zoli, akivel 1 éve bizonytalan a helyzet. Nyár elején rámírt, hogy mizu, nincs e kedvem találkozni, igent mondtam, de nem sokkal utána lemondta a találkozót és eltűnt egész nyárra. Nagyon rosszul esett. Most év elején hozzám se szólt. Már úgy valamennyire túl is tetttem magam rajta. Egy másik osztálytársamtól színház jegyet kaptam és elmentünk. Úgy viselkedett, mintha randi lenni, mindent ő akart fizetni és haza is kísért, tényleg suliba is beszélgettünk, Zolival viszont sose. Aztán mikor hazaérek rámír Zoli, h mizu, h vagyok, nincs e kedvem találkozni. Én azt válaszoltam, h nem tom. Másnap mintha kicserélték volna színházas fiút. Nem volt kedves meg semmi. Mintha mi sem történt volna. Zolival 1 hétig mindennap beszélgettünk, amikor azt írja, szeretlek. Aztán elhívott sétálni. A találkozó napján lemondta a találkozót. Elrontotta az egész napomat.

Olyan fura, h mindig akkor jön vissza újra, ha valakivel alakulnak a dolgaim. Olyan érzésem van, mintha birtokolni akarna, de közbe meg semmit nem akar tőlem.


Szerintetek?


15/L



2017. szept. 24. 18:47
 1/2 CFB ***** válasza:
74%

Csak birtokolni akar. Az ilyen kizárt, hogy ilyen helyzetben szeressen. Remélem nem nagyon, hogy játssza a kis játékát veled. Utasítsd el, hogy hagyjon békén. Ha nem, addig fogja ezt csinálni, amíg azt nem mondod;elég.

Szerintem talán még ahhoz is köze volt, hogy a másik srác másnap úgy tett, mintha mi sem történt volna. De az már kissé túlzás lenne részéről.

2017. szept. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem! Köszi!
2017. szept. 25. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!