Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kattincs kérdése:

Birtokolni akar?

Figyelt kérdés
Párommal 8 hónnapja vagyunk együtt és nagyon féltékeny! Nem beszélhetek a barátaimmal (fiúk), nem mehetek nélküle bulizni. Az elején zavart, de azt mondta, ezt azért teszi mert szeret. Most már megszoktam, nem zavar, de a családomnak nem tetszik ez az egész. Ha nekem jó akkor más miért szól bele???
2016. nov. 3. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha élvezed, hogy birtokol, akkor mi a kérdés?
2016. nov. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Lázadj fel!

Ha megütne akkor megoldodik az egész

2016. nov. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Amikor összejöttünk a párommal, ő is elkezdte ezt. Az első ilyen alkalom után megmondtam neki, hogy a barátaimat régebb óta ismerem, mint őt, igenis eljárok egyedül/ barátnőkkel bulizni, sőt beszélgetek más srácokkal, ha hozzám szólnak. Ettől még nem csalom meg. Ha meg nem tetszik, kifelé is nyílik az ajtó, nem csak befelé. Megértette.
2016. nov. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%

Azt ugye tudod, hogy ez egyre rosszabb lesz?!

És egyre jobban fog gátolni? Az egyik barátnőm is így volt, kb titokban csinált mindent, a végén már azt is meg akarta tiltani a pasija, hogy az szüleivel találkozzon.

2016. nov. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Tudod, nagyon sok pasi nem hisz a fiú/lány barátságokban. Ezért eléggé bosszantó az, hogy egy lány pár kapcsolat mellett más faszikkal találkozgat. Ok, nektek nem undorító, nekünk az. Mert ha másokkal jársz el, lehet megismersz egy új tagot a csapatban, megtetszik, belezúgsz. De ez egy szimpla barát esetén is megtörténhet. Többet foglalkoztok egymással, belezúgsz.
2016. nov. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ilyenkor összeteszem a kezem, hogy a párom nem féltékeny típus!

A baráti társaságom 90%-a fiú, elvétve van néhány lány, nem tehetek róla, de a férfiakkal mindig is jobban megértettem magam, mint a lányokkal. És ezt a párom jól tudja tolerálni, ezt hívjuk mi bizalomnak! Imádom a párom és ezt ő is tudja!

2016. nov. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

5-ös, és ha a fiúnak vannak lánybarátai?

Az nem olyan ugye?


Hagyjuk már ezt a kettős mércét!

2016. nov. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%

Talán azért nem tetszik nekik, mert ez NEM NORMÁLIS. És ha neked az, akkor valami nem stimmel. Miért hagyod, hogy ilyen szinten korlátozzon és megszabja, hogy kivel, mikor, mit csinálhatsz??! Egy férfinek nem tűrném el, hogy megmondja, hogy nem beszélhetek a fiú haverjaimmal, csak mert neki beteg az agya és egy féltékeny gyökér. Hidd el, ez idővel csak rosszabb lesz, de ha neked megfelel, hogy megszabja neked, hogy mit csinálhatsz, mint ahogy egy apa a kislányának, akkor csak tessék.


#5: te meg jó nagy baromságot írtál, ennyi erővel zárd kalitka azt a lányt, nehogy véletlen boltba menet az utcán találkozzon egy férfivel, aki szimpatikus neki. És persze munkába se engedd el, majd nehogy majd valamelyik kollégájával, aki férfi, jóban legyenek, mert tuti bele fog szeretni.. Ilyen féltékeny, birtokló pasiknak nem való nő! Max guminő, na neki aztán kedvedre megszabhatod mit csináljon.. Vicc.

2016. nov. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
15%

Tudod a családom női tagjai nem találkozgatnak más férfiakkal. Engem nem érdekelne, hogy egy lánynak van egy fiú barátja vagy sem, amíg tudom, hogy én vagyok nála az első... csak sajnos nem egyszer tapasztaltam azt nők részéről, hogy inkább a haverok mint a kapcsolatuk.

És mellettem zúgott bele másba. Amúgy is egy hülye kis ribi lett abból, akim volt.

Ha tudnám, hogy ugyan olyan fontossággal kezelne, akkor nem érdekelne. De ilyen nincs.

2016. nov. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
30%
Akár hányszor volt valakim, mindig azt vettem észre, hogy a fiúkban nem barátokat, hanem inkább potenciális jelöltet keres. Amúgy megnyugodhatsz, nem szennyezem a társadalmat, hogy próbálkozzam a nőknél.
2016. nov. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!