Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is érzett már így?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzett már így?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék már csókolózni, már 3 éve mindennap ezen kattog az agyam, de még sosem csináltam.

Eddig úgy voltam vele, hogy csak azzal, akit szeretek, most meg már csak annyit várok el, hogy ismerjem személyesen, meg ne utáljam, legyen normális és, ha akar simán le is kaphat.

15/L



2017. szept. 25. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hat szerintem nem kene elkapkodni, de ha annyira akarod akkor menj oda egy jo baratodhoz es kapd le te

Vagy válaszolj a privatok oroinak akik nagy csokmesterek

2017. szept. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy kozeli fesztivalra ahova elengednek a szuleid baratokkal igyatok keveset es sima ugy akar haverral
2017. szept. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs már/még olyan jó barátom, aki meg van, az érzelmek nélkül nem smárol, úgyhogy bukta.

Bulikba sem szokásom járni.

Akit meg fűzögetek, az meg nem bír engem, vagy legalábbis nem annyira, mint én őt.

2017. szept. 25. 21:58
 4/7 anonim ***** válasza:
lekapjalak?
2017. szept. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egy buliba csókolóztam először.

15 évesen.

Egy idegennel.

Azóta az az idegen a barátom lett...

Furcsa véletlenek árán olyanok vagyunk mint a lelkitársak <3

17/l

1.5 éve járunk

2017. szept. 26. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Figyelj megbeszélhetjük 😂😂😂

1 hónap múlva 15 vagyok 😏

2017. szept. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg a megfelelő személyt. Fontos hogy olyannal történjen akit szeretsz/tetszik neked. Tapasztalatból mondom. Nekem az első csókom úgy történt hogy nem voltam szerelmes a fiúba de még nem is tetszett, csak ledugta a nyelvét a torkomon. A második viszont egy olyan fiúval történt akit szerettem, és már vágytam rá, nagyon jó érzés volt. Azóta is együtt vagyunk.. Szerintem mindenképp megéri várni :)
2017. szept. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!