Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mik voltak ezek a könnyek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik voltak ezek a könnyek? Szerintetek többet érzett irántam?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon jó fiú barátom, akivel 6 évig sülve-főve egyútt voltam. A suliban mindig odajött, mellém ült, többször mentünk együtt haza.Állítása szerint nem tetszett neki senki, de én is ezt mondtam, holott több srác is bejött,szóval nem biztos,hogy igazat mondott..Aztán ugyanabba a középsuliba kerültünk, itt is változatlanul kereste a társaságom, egészen addig ,míg nagyon csúnyán össze nem vesztünk.Akkor én mondtam neki, hogy hagyjon békén, és láttam, hogy könnyes a szeme, ő nem érti, miért sértődtem meg rá, a barátnőmre is ráírt, hogy mi bajom van. Egyik osztálytársa, aki ismer minket ,azt mondta, ne haragudjak rá annyira, mert látszik rajta, hogy ,,szercsi" engem. Azóta levegőnek néz, néha olyan csalfán vigyorog , ha meglát.

19/L


2017. aug. 3. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Leher hogy érzett ,ldhet hogy nem. Lehet hogy azért könnyezett mert elvesztette egy jóbarátját ,lehet hogy azért mert többet is érzett és megbánta hogy nem valotta be ,amíg még alkalmas lett volna.

Ezt csak ő tudná megmondani.

2017. aug. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Azóta levegőnek néz, néha olyan csalfán vigyorog , ha meglát. "

Szégyelli a könnyes tekintetét.

A szégyen a léleknek egy nagyon nehéz állapot, a "szercsi" nem hozható vissza, ez a hajó elment.

2017. aug. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Min vesztetek össze?
2017. aug. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hiányzol neki és valamivel biztos többet érzett. Ha van lehetőség beszéljétek meg.
2017. aug. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!