Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem mi a sz*r* bajom van ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem mi a sz*r* bajom van ha egyedül vagyok spanok nélkül buszon/csillanyoson stb?

Figyelt kérdés

Üdv helló mindenki.


Szóval én egy 17 éves srác vagyok.Van önbizalmam,jó a humorom stb stb.De nálam valami gáz van.

És ezt mostanában vettem észre,és ha eddig is ilyen voltam akkor pár ember szerint (kb 20-30 akikkel reggel a buszon vagyok meg visszafele) elég "ny*m*rék" vagyok.

Merthogy: ha egyedül buszozok vagy csillanyosozok (villamosozok) akkor rögtön az-az érzésem támad h szar a hajam,csipás a hajam vagy a szemem vagy bármim ami eszembe jut.(Azt imádom mikor néznek is)És elkezdek azon gondolkozni,hogyha kajak így van,ahogy ezt bemesélem magamnak akkor az önbizalmam az úgy puff.Mert ÉN szerintem ilyenkor azt gondolom,hogy az emberek arról beszélnek,hogy "csipás a feje,b*szik megmosni az arcát" vagy bármi.És amilyen fapofákat vágok és nézek ki a fejemből és szerintem ebből a legtöbb embernek SZERINTEM az esik le,hogy önbizalomhiányos vagyok,életkedvtelen,gyáva,félénk,"gyík" stb.

DE!

Hogyha egy valakivel vagyok pl haverommal akkor teljesen más a helyzet.

Az összes gátlás megszűnik,teljesen lesz*rok mindent és még az önbizalmam is megugrik.

Akkor már azt látják az emberek SZERINTEM rajtam h életvidám vagyok,pozitív,humoros stb.Szóval teljesen megváltozik szinte minden.

Akkor tulajdonképpen nekem mi bajom van?:'D


Jöhet hideg meleg.


(Direkt ehhez a kategóriához írtam ezt a kérdést,mert később lenne még egy kérdésem amit valószínűleg privátba tennék fel.De ha sok válasz lenne,akkor valószínűleg nem privátba fogom írni)

17/F

.


2017. szept. 27. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs veled nagy baj.Szerintem túlságosan érdekel,hogy mit gondolnak mások,ha meg a haverjaiddal vagy,akkor azért nem érdekel,mert akkor nem csak rád figyelnek,hanem rá/rájuk is,és annyira elvagy velük foglalva,hogy lesz.rod mit gondolnak mások,csináld ezt akkor is ha nincs veled senki.Sz.rd le ha néznek(bár szerintem senkit nem érdekel,hogy hogy nézel ki mindenki elvan foglalva a saját dolgával).Szoval csak magabiztosan,vidáman és ne érdekeljen senki.
2017. szept. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Régebben nekem is egyfajta túlzó megfelelési kényszerem volt az idegenek felé. Ez mára szerencsére elmúlt. Igazából annyit tettem, hogy kissé igényesebb lettem, ezáltal jobban érzem magam a bőrömben, ráadásul úgy veszem észre (lehet, csak beképzelem), hogy az emberek is kedvesebbek velem, sőt olyan csajok is megbámulnak, akikkel egy suliba járok évek óta, de le se sz**tak eddig.
2017. szept. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az hogy bámulnak az függ attól is milyen a megjelenésed,ha természetellenes szőkés zöldes felnyalt hajad van,csőgatya a térdeden meg akkora lyuk amin egy tűzcsap beférne akkor megérthető ha bámulnak
2017. szept. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tisztára mint en. Ennel siralmasabb erzes a vilagon nincs
2017. szept. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!