Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Beleszerettem a barátnőmbe,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a barátnőmbe, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyjából 5 éve ismerjük egymást, rengeteget lógunk együtt, minden bajunkat-jó dolgunkat egymással beszéljük meg. Neki volt egy 1 évig tartó, inkább"tessék-lássék" kapcsolata egy sráccal, de nem tartja magát se leszbinek se heterónak, mondván ő az emberbe szeret bele, nem a nemébe. Egy ideje megváltozott felé a viszonyulásom, teljes biztossággal ki merem jelenteni hogy beleszerettem. Mit tegyek? Elmondjam neki vagy ne? Kérlek, segítsetek! Köszönöm :)

2017. szept. 21. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak akkor mondd,hogyha latod rajta o is erez irantad valamit,viszont ha nem akkor ez nehogy a baratsagotokra menjen.
2017. szept. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pont ez a baj, hogy nem láthatom mert elég "belsőséges" a viszonyunk ahhoz hogy világosan lássam, mi a helyzet :/ Maximum ha lesmárol, akkor lesz tiszta a kép :D
2017. szept. 21. 17:55
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Mond el! Amelyik barátság ezért tönkre megy azért nem kár. Egy normális barátság nem megy tönkre csak mert ő nem viszonozza ezeket az érzéseket
2017. szept. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Pl. leánybúcsun még rendes lanyok is bepiálnak. Ha adódik ilyen, ott kicsit tapizd, ha nem húzodik el, akkor meg smárold le.
2017. szept. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
SZerintem mondd el neki :) Aztán írd meg mi lett a vége :D Szurkolok :)
2017. szept. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 CFB ***** válasza:

Mondd el neki!

Később csak egyre rosszabbul fogod magad mondani, amiért titkolózás előle, vagy esetleg félsz elmondani.

Én amint éreztem, hogy beleszerettem egy barátnőmbe, elmondtam neki. Ez innentől már rohadt bonyolult, a lényeg az, hogy akkortályt, mikor találkoztam vele, bizonytalanodott el, hogy ő tényleg transznemű-e (előtte fiúnak érezte magát, mostmár nem tudja). Meg kivételes eset eléggé - más kontinensen élünk túl nagy a felnőtt embereknek ez a korkülönbség mert nem ismerik őt), ő meg már mondta is, hogy vonzónak talál, rohadt sokszor ölelget, mindenért megbocsát.

Úgyhogy én mondhatom, hogy jól sült el Ez a dolog, hogy elmondtam (azon kívül, hogy várok a válaszára), nem fogadta rosszul. Mivel tényleg a barátnőm, aztondta, ez teljesen rendben van. 🙂

2017. szept. 22. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig ne mondd el neki... Inkább kezdeményezz -beszélgetést a lány-lány szexről, pl. "Olvastam a múltkor, hogy ... és tök fura, úgy felizgultam tőle, te mit gondolsz?" stb. -- így könnyebb beszélgetést kezdeményezni, és megtudod, hogy egyáltalán mit gondol. Utána mehettek tovább, ha őt is izgatja a téma. De ne rohanj ajtóstól a falba.
2017. nov. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!