Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm bevallotta h biszex...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm bevallotta h biszex és most nem tudom mit érzek?!

Figyelt kérdés

Évek óta barátnők vagyunk de sose gondoltam volna rola. Egymásnak szoktunk mesélni az aktuális crush unkról. De most hogy ezt elmondta nem tudom hogy az iránta táplált érzéseim beleférnek e egy barátságba. Nagyon sokat vagyunk együtt és tök természetes ha pl megfogjuk egymás kezét, megpuszil vagy egyutt alszunk. Nem gondolnám hogy ezek annyira durva dolgok egy többéves barátságba .

Mióta ezt elmondta , nem nézek rá másképp, (mivel semmi se valtozott csak mostmár tudok róla) csak magamra. Fura gondolataim támadtak, hogy talán több is lehetne köztünk. Még nem voltam komoly kapcsolatban (lehet ennek is köze van hozzá), a fantáziálásom is kimerül egy szenvedélyes ölelésben vagy esetleg egy csókban. De úgy érzem ezek nem férnek bele egy sima barátságba.

Nem tudom eldönteni hogy a vallomása felhozta az "igazi énem" vagy csak az agyam ilyen fura módon dolgozza fel az infót.

Nagyon szeretem (mint barátot?!) és bármit megtennék érte, (lehet h ez is közre játszik).

A napokban zavar a közelsége ezért gyorsan kezdeni akarok vmit az érzésimmel, mielőtt azt hiszi h azert kerülöm mert felvállalta magát és elitèlem.


Szóval szerintetek biszexuális vagyok vagy csak a hormonok játszanak velem?


17/l



2017. okt. 3. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagy részben a hormonok, kisebb részben az érzéseid. De ezt neked kell tudnod :) Mármint érzel e pillangókat a hasadban amikor meglátod őt, elpirulsz e amikor megölel vagy megfogja a kezed és ilyen apróságok :)
2017. okt. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#2 miért lennék elmebeteg csak mert nem tudom eldönteni h ez szeretet v szerelem , ha még sose tapasztaltam biztosan és nem tudom milyen érzés?!
2017. okt. 3. 21:30
 3/13 anonim ***** válasza:
19%

z nagyon durva. Régen a férfiak vagy a nők írtak a méásik nemme kapcsolatosan hogy miylen egy fiút megcsokolni vagy a lány írta akkor milyen egy fiút. Most már lány is lány. Randevú is lesz? Ki fogja majd lesz gyereketek, eltartania családot, ha majd összeházasodsz a barátnőddel, és mesterséges útján, gyereket vállal az egyikőtők.De ne szaladjunk ennyire előre, ki fog meghívni kit randira? Ki fog fizetni? Egymásnak fogjátok vinnia virágcsokrot? Nagyon druva gyerekek lehet én vagyok elmaradva a 24 éves korommal, de már mindenhol neten meg mindenhol egyre többa bisex meg hogy inkább a lány a másik saját nemével akar kacsolatot és nem fiúval.

Ez nem sok jóra fog vezetni.

De ne legyen igazam

24/f

2017. okt. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
12%
Előző vagyok: ÉS ezért sokan magányosak a fiúk. Kevés lány van aki nem foglalt ,de aki nem foglalt az is inkább a saját nemével létesít kapcsolatot. HAHOOO!! Ébredjünk fel emberek!!!
2017. okt. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem hittem h még mindig ennyi rosszindulatú és homofób ember van. A kérdésem nem arról szol h hiba e vagy beteges e , mert tudom hogy nem . Nem lett több biszexuális vagy homoszexuális , csak mivel a világunk valtozott (kivéve az itteni pár elmaradott embert) már többen merik felvállalni a másságukat. A nevetséges példáid mint hogy : ki fog fizetni ? Lemaradtál pár évszázadot . Már a női-férfi szerepek is egyre
2017. okt. 4. 18:38
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
ELőző vagyok: És női férfi szerep? Na akkor menjél el villanyt szerelni. Ha szted nincs férfi és női szerep.
2017. okt. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

(Az előbb túl hAmar elküldte)*Megosztottabbak. A felek egyenlőbbek. A fantázia világodon kívül már előfordul h a nő tartja el a családot míg a férfi otthon van gyesen. Már nem elvárás h a férfiak mindent fizessenek (pl randi) és a nők meg 8 általánossal szülő anyát játszanak. Ja és tudod hány heteró pár szorul mesterséges segítségre a gyerekvállaláshoz? Gondolom akkor őket is utáljuk.

Senki sem választhat hogy melyik nemhez vonzódik ( max éveket élhet tagadásba és egy belekényszerített heteró kapcsolatban) szóval a "fiuknak ezért nem jut csaj" elméleted (szintén) hibás. ( Megsúgom hogy meleg férfiak is vannak ... Mi lesz így szegény nőkkel?! 😱)

HAHÓ! Inkább te ébredj fel az őskorból!

2017. okt. 4. 18:52
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a kíváncsiságodat keltette fel.:)
2017. okt. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Lehet azért árulta el magáról, mert jelezni akarta neked, higy ha esetleg részedről is van valami,akkor megtehesd te a következő lépést!

Ami lehet az, hogy semmit se változtatsz, ezzel jelezve, hogy elfogadod őt, de neked nincs ilyen irányultságod, vagy pl beszélgetsz vele arról is, hogy amióta erről beszélt, furcsa gondolataid vannak magaddal kapcsolatban, s nem tudod eldönte, hogy ez mennyire kíváncsiság, vagy több😊

2017. okt. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
14%
Már kedves kérdező, mikor kiírtad ezt a kérdést azt hitted mindenki jól fog reagálni? Szállj le a földre! Szerintem csak felkeltette a kiváncsiságodat, DE ha véletlenül meleg, biszex lennél ne merj fwlháborodní hogy nem fogad el mindenki;) katasztrófa... Igen aranyom, ez egy pszichés betegség, és tényleg senki se tehet róla. Nekem mincs bajom a melegekkel, csak azokkal akik teszik a szentet, méghogy ők is emberek blablabla. Úgy viselkednek, mintha övék lenne a világ csak mert XXI. Század, és? El kellene törölni a vezető szexualitás jogait vagy mi a f*kk? Régebb se és most se normális, de attól régebb és most ia lehetsz normális meleg ember. De ha homofóbbal találkozol, mutasd is meg, hogy normális vagy, mert ezzel az álszentséggel csak jobban elriasztod magadtól. És ez nem azt jelenti, hogy őskori vagy, hanem azt, hogy egészséges, és esetleg túlzottan normális is vagy. Ennyi.
2017. okt. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!