Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm bevallotta h biszex...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm bevallotta h biszex és most nem tudom mit érzek?!

Figyelt kérdés

Évek óta barátnők vagyunk de sose gondoltam volna rola. Egymásnak szoktunk mesélni az aktuális crush unkról. De most hogy ezt elmondta nem tudom hogy az iránta táplált érzéseim beleférnek e egy barátságba. Nagyon sokat vagyunk együtt és tök természetes ha pl megfogjuk egymás kezét, megpuszil vagy egyutt alszunk. Nem gondolnám hogy ezek annyira durva dolgok egy többéves barátságba .

Mióta ezt elmondta , nem nézek rá másképp, (mivel semmi se valtozott csak mostmár tudok róla) csak magamra. Fura gondolataim támadtak, hogy talán több is lehetne köztünk. Még nem voltam komoly kapcsolatban (lehet ennek is köze van hozzá), a fantáziálásom is kimerül egy szenvedélyes ölelésben vagy esetleg egy csókban. De úgy érzem ezek nem férnek bele egy sima barátságba.

Nem tudom eldönteni hogy a vallomása felhozta az "igazi énem" vagy csak az agyam ilyen fura módon dolgozza fel az infót.

Nagyon szeretem (mint barátot?!) és bármit megtennék érte, (lehet h ez is közre játszik).

A napokban zavar a közelsége ezért gyorsan kezdeni akarok vmit az érzésimmel, mielőtt azt hiszi h azert kerülöm mert felvállalta magát és elitèlem.


Szóval szerintetek biszexuális vagyok vagy csak a hormonok játszanak velem?


17/l



2017. okt. 3. 20:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

*vezető= hetero

Fwelháborodva= felháborodva

Mincs=nincs

2017. okt. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A szexualitás nagyon bonyolult. A génjeidben van megírva hogy te most hol is állsz. Sokan nem teljesen biztosak abban hogy most hol állnak. De teljesen rendben van ha te éppenséggel nem vagy hetero. Próbáld meg azt hogy kipróbálod, mindkét oldalt és majd idővel leesik hogy mi a helyzet és akkor lesz egy biztos tudásod, kísérletezz. A beszűkült homofób kommentekre meg nem hallgass.
2017. okt. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
a fantázia és a valóság más. szerintem nem vagy biszex, de tényleg neked kell tudnod. én egy meleg haverommal beszélgettem ilyenekről, hogy ugye ránézésre én is meg tudom mondani, hogy ki néz ki jól ki nem, meg viselkedés, öltözködés, ízlás meg hasonló témákról is dumáltunk, és ő mondta nekem, hogy ha valóban vonzódnék a nememhez tudnék róla. :) ez nálunk fiúknál leegyszerűsítve annyit jelent, hogy ha nem csak lányokra áll fel, akkor nem csak ők vonzanak.
2017. okt. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!