Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a kiszemeltemnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a kiszemeltemnek van barátnője?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon tetszik. Köszönünk egymásnak. Amikor a folyosón elmegyek mellette utánam néz, mosolyog rám ha meglát. Nemrég tudtam meg, hogy már rég óta van barátnője.. Mit tegyek? Rámozdulni nem fogok semmikép de akkor is. Mi a teendő?
2017. okt. 7. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
Ha nem akarod elszeretni akkor nem értem a kérdést. Vagy felejtsd el, vagy gondolj rá és nyúlj magadhoz.
2017. okt. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Két lehetőséged van. Vagy vársz a csodára, vagy elengeded, és megpróbálsz új emberekkel megismerkedni.


Én inkább az utóbbit ajánlom, még ha nehéz is. Úgyis alakul majd valahogy, ha együtt "kell" lennetek, akkor egyszer úgyis lesz köztetek valami. Az is lehet viszont, hogy megismersz valakit, aki sokkal többet fog jelenteni ennél a fiúnál.

2017. okt. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!