Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy amikor egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy amikor egy nagyon rámenős pasi fogdos, csapkodja a fenekem, mutogat nekem dolgokat meg mondd dolgokat amik szexualitassal kapcsolatosak akkor a baratom csak nevet? Bovebben lent

Figyelt kérdés
Van egy barati tarsosagunk ahonnan csak nekem meg meg egy lanynak van baratja. A tarsasagban van egy fiu akit mindenki arrol ismer h hihetetlenul perverz es mindenkire ramaszik. Viszont pl. Arra a lanyra nem akinek van baartja a tarsasagbol. Multkor pl. Ultunk egy szorakozohelyen es ki akartam menni a mosdoba erre megfogott hatulrol es az olebe ultetett. Vagy pl. Amikor puszit adtam a barstnomnek racsapott egy oriasitt a seggemre. Meg ultem a baratom mellett erre megszolsl a gyerek "ugy szetkurnalak, ha .....(baratom neve) nem lenne itt". A baratom meg csak nevet rajta es amikor megkerdeztem, hogy nem zavarja e akkor aztmondta h tudja h ez a srac nem komoly es haverja es mivel ismeri igy nem gaz. En nem nem ertem h mert ha ismeri akkor siman ramnyomulhat barki?? Nem is erdekli h a baratnojenek ilyeneket mondanak?? Nem is feltekeny?? Fiuk ti hogy reagalnatok le egy ilyen beszolast valakitol a baratnoiteknek??

2017. okt. 8. 14:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
megvernem ha az en baratnőmnek lenne ez
2017. okt. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy NEM szeret.


A párom két pillanat alatt leállítja az ilyeneket. Nem agresszívan, de közli vleük, hogy foglalt vagyok.


De nekem, nőként nem férne bele, ha így viselkednének velem. Elsőre "csak" elküldöm az anyjába, másodjára lehet orrba verem.

2017. okt. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Minimum megölném.
2017. nov. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Na, sikerült helyretenni a srácot?

Együtt vagytok még a barátoddal? Jobban kiáll melletted?


Régebben az én életemben is volt egy ilyen srác, aki folyamatosan inzultált, pedig semmi okot nem adtam rá (nem öltözködtem kihívóan, nem flörtöltem, stb.). Egyetemistaként a barátom - szintén oda járt, csak másik szakra - már meglévő haveri körébe csöppentem. A haverok egy része tipikus nyálcsorgatós kocka volt (mérnök-informatikus, akkoriban műszaki-informatikus), azaz 19-20 évesen is (barát)nő nélküli szűz. (Persze nem szeretnék általánosítani, akinek nem inge, ne vegye magára, + 20 éves a sztori.)

Az, h. vki. szűz talán nem is akkora gond (bár nekik az volt), de néha akkora volt a szájuk...


Csak az egyikőjük indított már az elején úgy, h. "Jó kis csaj! Tomi, hol fogtad?" Ezt még valamilyen szinten pozitívan is értékeltem magamban, de aztán folyamatosak lettek az ilyen jellegű verbális megnyilvánulásai.

Pl. kötetlenül beszélgettünk sörözés közben (senki sincs (még) benyomva, meg egyébként is elég kulturáltan ment a dolog), egyszer megkérdezi félhangosan az illető (a társaság fele min. hallotta, h. "K., neked jó a T.-val? Milyen az ágyban?"

Hirtelen válaszom: "Nyilván jó, ha vele vagyok."

Erre ő: "De mégis milyen? Tud a srác?"

Tekintve, h. köpni-nyelni nem tudtam, a barátom mentette a menthetetlenül kínosat:

"Öreg, állítsd le magad nagyon gyorsan v. húzzál el innen!" Azelőtt nem hallottam így beszélni. Tipikus úri fiú volt, nem szerette a bunkózást.


Egy-egy alkalommal kb. 10-en mentünk el, ültünk be különböző helyekre. Egyszer, mikor buli előtt találkoztunk egy téren, a fiúk kezeltek egymással, és (szinte) mindenki puszival üdvözölte a lányokat, ergo a haverok barátnőit. (Eez nagy szokás volt akkoriban, nem tudom most mennyire divat). Mikor a srác következett, a puszi 'véletlenül' elcsúszott...

Akkor azt gondoltam, h. amiatt van, h. már alapozott a srác, és nem megfelelő a koordinációja.

Máskor egy pubban voltunk, és padokon ültünk, mikor volt egy kis átrendezős, és 'véletlenül' pont mellém huppant le - gyakorlatilag nulla milliméterre. Elhúzódtam.

Mondta, szeretne mondani valamit. Ezt szerette volna: "Iszonyatosan szexi vagy ebben a ruhában. Nagyon megdugnálak."

Kérdeztem: "Te most jól vagy? Sokat ittál? Tudod, h. a T.-val járok."

Válasz: "De most nincs itt..."

Később biliárdoztunk, és mögém állt, imitálva, h. hátulról... Ezt csak másnap tudtam meg. Akkor éppen a barátom nem volt abban a helyiségben.

Egy idő után meguntam, és azt mondtam, ha adott srác is ott lesz, én nem megyek...

2018. márc. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!