Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez az apró jel jelenthet valamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az apró jel jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

Osztálytársamnak ma van a szülinapja és én írtam neki üzenetet és írta hogy: "Köszönöm szépen ..... (ide a nevem írta) :D".

Megnéztem az adatlapját és másoknak ennyit írt, még osztálytársaknak is: " Köszönöm szépen :)".



2017. okt. 8. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Jesszus segíts..
2017. okt. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
leírta a neved... és?
2017. okt. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne lásd bele minden apró szarba, hogy máris feleségül akar téged venni! :D Nagy hiba! Csak akkor kezdj el reménykedni, ha már másoknak is feltűnt, hogy másképp viselkedik veled, egyébként csak magadnak okoznál csalódást. Ilyenkor mindent hajlamosak az emberek felnagyítani.
2017. okt. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Emberek itt esküvő lesz😂
2017. okt. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!