Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi oka lehet hogy egy lány...

Mi oka lehet hogy egy lány harsányan szinte ordítva köszön nekem de úgy hogy az egész utca hallja? Mit akar ezzel az ordenáré viselkedéssel elérni? Nem kontraproduktív ez?

Figyelt kérdés

Ötéves Pistike szintű kérdésnek tűnhet elsőre, de nem az.

Egy iskolába járunk, de közünk ezt leszámítva nincs egymáshoz.

Ha meglát a folyosón szélesen rám mosolyog de olyan szélesen hogy nem visszamosolyogni támad kedvem hanem megadni neki egy elmegyógyintézet címét. Mint egy idióta.


Miután látta hogy mosolygással nem sok hatást érhet el nálam, elkezdett köszöngetni. Amúgy nem köszönnénk egymásnak, alattam levő évfolyam, egy diák nekem ő a kismillió másikból, még jó hogy a nevét tudom egyáltalán.


Úgy köszön (akár naponta többx) hogy az egész folyosó hallja.

Mit akar ezzel? Ha van szeme és agya láthatja hogy ezzel nem közelebb hoz magához, hanem ha lenne is vmi vonzalom köztünk (részemről zéró) még akkor is eltávolítana.


Fel akarja hívni magára a figyelmemet? Nyilvánvalóan. De minek? Mit akar? Mert ha AZT akarja hát a létező legrosszabb úton halad. Ennyire gyökér lenne hogy nem tűnik fel neki? Ha 200. alkalommal se reagálok hanem levegőnek nézem akkor talán zéró az esélye nem esik len neki?


2015. ápr. 27. 13:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szegénykém csak nem tudja, hogyan kerüljön hozzád közelebb... nyilvánvaló, hogy fel akarja hívni a figyelmed. Ennyit nem vettél észre? Bejössz neki, bakker.


Ha ez ennyire zavar, menj oda és mondd meg neki. De ne bunkózz vele! Kulturáltan, illedelmesen add a tudtára!

2015. ápr. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
10%
Feltűnési viszketegség, alaptermészet az ilyeneknél, és nemigazán lehet őket jobb útra téríteni. Valóban taszító az ilyen viselkedés. Ha piócaként tovább próbálkozik, állítsd le, hogy hanyagoljon úgy kb. örökre.
2015. ápr. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ezzel tisztában vagyok de nem tűnik fel neki hogy

a) a dolog nem kölcsönös

b) ha az is lenne ilyen viselkedéssel még a meglevő vonzalmat is rombolja nem erősíti?


"Bejössz neki, bakker. "

2015. ápr. 27. 13:10
 4/15 anonim ***** válasza:
Nos gondolom ilyen harsány lány. Vannak ilyenek. Kifogtál egyet. Nagy ügy.
2015. ápr. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem venném észre hogy mással is ilyen. Épp engem kellett kinéznie? Van itt elég fiú rajtam kívül is.
2015. ápr. 27. 13:13
 6/15 anonim ***** válasza:
Most mit vagy így felháborodva? Én is mindig kifogom a fura lányokat... meg kell mondani kulturáltan, de határozottan négy szem közt, hogy mi van. Ennyi.
2015. ápr. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Értem. SZóval a levegőnek nézem taktika nem fog bejönni kénytelen leszek feketén fehéren elmondani hogy anyukám húzzál a f***ba?

ÉS akkor mi lesz a következő? Hát biztos homi vagyok! Ez lesz.

2015. ápr. 27. 13:19
 8/15 anonim ***** válasza:
lehet, hogy a hátad mögött hülyének néznek és kibeszélnek, amikor meg meglát előtör belőle.. :D
2015. ápr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Rajtam nincs mit kibeszélni. Nem szólok senkihez, ülök az órán szünetben telefonozok, egy szót se szólok senkihez.

Nem ismernek, nem tudnak mit kibeszélni rajtam. A nevemet tudják és ennyi.

2015. ápr. 27. 13:55
 10/15 anonim ***** válasza:
Az, hogy egy kulturálatlan tapló.
2015. ápr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!