Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idősebb a srác mint én. Lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb a srác mint én. Lehet ebből bármi?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok van egy 20 éves srác akivel lehet azt mondani hogy legjobb barátok lettünk én viszont kezdtem azt érezni hogy ő nekem többet jelent mint barát.Ahogy együtt jöttünk haza (kocsival és csak ketten voltunk) megmondtam neki h szerintem tök jó pasi és lehet többet érzek iránta ő erre azt mondta h én is szép vagyok meg bír de nem tudja hogy mi legyen mert ott az az 5 év.Azóta ha meglát köszön de nem beszélünk (előtte viszont napi szinten) MIT TEGYEK???

2017. okt. 14. 18:50
 1/1 anonim ***** válasza:
26%

Tudod mi?

Ha hülye leszel, akkor szex, mert magad fajta (nem degradálás) lányok elájulnak, ha egy idősebb pasi akar tőlük valamit. Beédesgeti magát oda, ahova kell, aztán lelép a "túl fiatal vagy hozzám" dumával (de dugni nem lennél az neki...).

Ha értelmes leszel, akkor semmi. Korodat tekintve egy ilyen kapcsolat nem működne. Sokan bele mennek, de egy gyerek és egy felnőtt(?) ember kapcsolatából semmi értelmes nem sül ki.

2017. okt. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!