Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem túlzás gyűrűt venni az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túlzás gyűrűt venni az első valentin napra?

Figyelt kérdés
Jó lehet kicsit előre gondolkodtam , de akkor is már van egy tervem.. Legalább nem az utolsó pillanatra hagyom a választást. 50000 ft körül gondoltam és keret van rá , csak arra gondoltam lehet kicsit korai.
2017. okt. 15. 02:06
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem: szereti a gyűrűket.
2017. okt. 15. 02:10
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Figyi tul draga es na inkabb hagyd meg a lanykeresre. Ez nagyon tulzas
2017. okt. 15. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
À nem tùlzàs hanem rettenetesen k gàz...
2017. okt. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Egy gyűrű még NEM eljegyzés, csak egy ajándék. De a lány félreértheti.
2017. okt. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Istenem, az hogy GYŰRŰ, nem azt jelenti, hogy ELJEGYZÉS. Nem láttátok meg lányt gyűrűvel az ujjan, ami nem eljegyzesi (es nem karika, mielőtt valaki beszolna)?????? Egyébként meg ha furcsának tartod, kedves kérdező, akkor ne vegyél neki gyűrűt... Vegyél virágot, es kész. Annak is nagyon örülni fog. :)
2017. okt. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sztem akkor se kene. Vegyen maganak en biztos nem vennek neki
2017. okt. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet belőle igazán jó ajándék is. Természtesen ez attól függ hogy mióta jártok. Két hónap után azért még ne egy gyűrűt vegyél neki
2017. okt. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az én véleményem: Ha nagyon akarsz, vehetsz neki gyűrűt is, én örülnék neki, akkor is, ha nem eljegyzési gyűrű. De szerintem jobb lenne egy karkötő vagy egy szép nyaklánc, nagyon szép ékszerek vannak olyan árban, amit leírtál.

Mindenesetre én bármelyiknek örülnék a barátomtól.

2017. okt. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Elso valentin nap lenne, legjobb esetben se lennetek akkor 1 eve egyutt. Majd ha osszejon 2-3 sok ev, akkor mar azt mondom hogy oke. De inkabb vidd el vacsorazni vagy tudom is en
2017. okt. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Csak ne gyűrűt vedd, hanem inkább más ékszert. pl nyakláncot.
2017. okt. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!