Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez szerintetek már túlzás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek már túlzás?

Figyelt kérdés

Első szilveszterünk barátnőmmel 3hónaposak leszünk dec.22én és szilveszterkor megengedték a szülei hogy itt aludjon nálam, és szó volt a sexről a szülei tudnak róla és tudják hogy esetleg megfog történni....!

Barátnőmm azt mondta hogy szilveszterkor ő már szeretne szeretkezni, még szűz lányról van szó és én is szűz vagyok.!


Arról szeretném tudni a véleményeteket hogy szerintetek a tervemen min változtasak vagy már túl sok.....előre is köszönöm


Szóval a terv a következő, a lakás üres lesz, csak kettesben leszünk barátnőmmel, és úgy gondoltam főzök vacsorát és 2-3 nagyobb gyertya villágitana az asztalon...majd a szobában a szekrényen végig apróillatos mécsesek és egs pici szivecske kirakva szintén gyertyából és talán egy kis rózsa szirom a padlóra és valamilyen zene, (valami kis bujos,lágy, szeretkezős zene)

vagy egyik haverom mondta hogy a discogömböm villágitson (van egy discogömböm és egy külön lámpa és forgató hozzá) és akkor egy kicsi összebujás, és lesz ami lesz <3



2015. nov. 16. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát ez a vacsi meg gyertyafény nagyon jó ötlet, diszkógömb nem kell. Azon kívül minden tökéletes. De nem tudom hány évesek vagytok és még nem tartotok ott. Másfél hónap még az év vége, addig bármi történhet. Lehet együtt sem lesztek, azért a szexet még korai tervezgetni. Főleg így hogy mindkettőtöknek ez lesz az első. Bár lehet hogy csak én vagyok régimódi. Az első "kapcsolatomban" nem 3 hónapot hanem 3 évet vártam a szexel. De ez mindenkinek a saját döntése.

És nem ellenetek akarok beszélni. Maga az ötlet nagyon jó. :)

2015. nov. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Addig még van idő elmenni nőgyógyászhoz és tablettát iratni, amit minimum egy hónapig szedni kell,mert a védekezés is fontos. Az ötlet nagyon jó és romantikus
2015. nov. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat ;) :D

17évesek vagyunk mindketten :)


Jöhet még vélemény ;)

2015. nov. 16. 14:58
 4/8 A kérdező kommentje:

Ezt vettem neki karácsonyra:


[link]

2015. nov. 16. 15:00
 5/8 A kérdező kommentje:
Védekeznénk óvszerel. ;)
2015. nov. 16. 15:59
 6/8 anonim válasza:

Teljesen jó az ötlet!

Szuper, hogy ennyire figyelsz a barátnődre! Ha ő is akarja, nyugodtan megtörténhet az első szex. Szuper vagy abban is, hogy figyelsz a részletekre, ugyanis az "első" meghatározó élmény lesz az életedben. Szóval hajrá!!! :)

Klassz az ajándék is, biztosan örülni fog neki.

És még valami: Védekezzetek!!

2015. nov. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nagyon romantikus csak az a discogömb nem kell és tökéletes lesz ♡.♡
2015. nov. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tényleg romantikus , tetszik lányok..
2015. nov. 25. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!