Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Van olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Van olyan, hogy valaki tetszik nektek és megkéritek egy ismerősötöket/barátotokat, hogy küldjön róla képeket?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy például az egyik barátotoknak az osztálytársa tetszik, és megkéritek őt, hogy próbáljon meg a lányról "lesifotót" készíteni és küldje el nektek a képet. Van ilyen? :)

2017. márc. 14. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tenném ezt. Odamegyek és megismerkedem vele. Ha nagyon elitt a nő, akkor esetleg, de csak esetleg megkérem a haveromat, hogy ha szóba jövök, mondjon jókat rólam és lehetőleg őszintén. De én inkább az odamenős fajta vagyok, bár fiú sem vagyok már. 35F
2017. márc. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Haverom valamiért nem díjazta mikor meztelen képeket kértem a hugáról. Nem is értem miért baj ez...
2017. márc. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a magam részéről inkább nem tennék ilyet. Az első válaszadóval értek egyet. Inkább menj oda, beszélgess vele és ha már úgy gondolja, akkor vagy megkér, hogy küldj magadról képet neki és cserébe te is kapsz egyet róla, vagy csak simán megkéred és küld neked. Nem kell túlbonyolítani, mert a végén lehet, hogy neked lesz bajod belőle.
2017. márc. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!