Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kerjék hatásosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sport game kérdése:

Hogyan kerjék hatásosan bocsánatot? Nagyon meg bántottam a párom . Szeretnék hatásosan bocsánatot kérni

Figyelt kérdés

Huje voltam feltekeny voltam es felre ertetem egy butasagot. Magyon meg bantotam

Egy eterben dolgozik estig igy csak oda tudok menni max virag vagy nem tudom segitsetek



#kedveskedés #megbánás #megbántás #bocsánat kérés egy lánytol
2017. aug. 26. 06:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A féltékenység önbizalomhiányból származik és abból, hogy nem bízol meg a párodban.

A féltékenység rólad szól és nem a másikról.


Tedd magad rendbe agyilag, hisz neked van bajod, és nem neki.


Őszintén elmondod neki, hogy mit miért hittél, részletesen elmondod a történteket, ami benned zajlik, bocsánatot kérsz és megígéred, hogy dolgozol magadon, az önbizalomhiányodon és többet nem leszel féltékeny.

2017. aug. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Légy őszinte! Ígérd meg neki, hogy nem fogsz feleslegesen féltékenykedni és tartsd is meg az ígéreted. Úgy lesz "hatékony" a bocsánatkérés, hogy ha látja rajtad, hogy komolyan gondolod. (Remélem komolyan kd gondolod)
2017. aug. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én tuti nem bocsátanám meg a féltékenységet, azonnali szakítóok, már ráfázta egy ilyen emberrel nagyon. Ha van egy kis esze, akkor is elhajt a francba, ha fejreállsz és lehozod neki a csillagokat. Gusztustalan szemétség.
2017. aug. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne hatásosan kérjél bocßánatot, hanem őszinzén. Ha szeret, akkor van esélyed rá, hogy megbocsát. Garancia persze nincs.
2017. aug. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!